Nick Diaz se vrací do oktagonu! UFC pro něj chystá souboj s Robbie Lawlerem

Již nějakou dobu se spekuluje o návratu staršího z bratrů Diazových do oktagonu. Nyní vše nasvědčuje tomu, že se Nick Diaz skutečně v kleci UFC objeví. Největší organizace MMA na světě totiž plánuje jeho návrat během turnaje UFC 266, který se uskuteční 25. září. Jeho soupeřem by měl být Robbie Lawler.

Zdroj: UFC

Hned na začátku je však potřeba zmínit, že v tuto chvíli ještě nejsou podepsány smlouvy.

Šéf UFC Dana White si nebyl jistý, zda se Nick Diaz, který naposledy bojoval v roce 2015, ještě vrátí do oktagonu UFC. Nyní se však zdá, že se Nick znovu objeví v kleci organizace už za několik měsíců.

Novinář Aaron Bronsteter prostřednictvím sociálních sítí oznámil, že Dana White potvrdil, že UFC pracuje na sestavení zápasu mezi Nickem Diazem a Robbiem Lawlerem. Střetnutí by mělo být druhým zápasem večera na turnaji UFC 266.

Nick Diaz a Robbie Lawler se spolu poprvé utkali na turnaji UFC 47 v roce 2004. V zápase zvítězil Diaz, který Lawlera knokautoval ve druhém kole.

Nick Diaz je bývalý šampion organizací StrikeforceWEC. Naposledy se v oktagonu UFC představil na začátku roku 2015 na turnaji UFC 183, kde se utkal s legendou MMA Andersonem Silvou.

Robbie Lawler je bývalý šampion UFC. V posledních zápasech se mu však příliš nedařilo. Prohrál čtyři utkání v řadě, když postupně nestačil na Rafaela dos Anjose, Bena Askrena, Colbyho Covingtona a Neila Magnyho.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter Aaron Bronsteter

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA