DomůUFCDarren Till považuje Oliveirův úspěch za inspiraci a věří, že se stane...

Darren Till považuje Oliveirův úspěch za inspiraci a věří, že se stane šampionem UFC

Cesta Charlese Oliveiry na vrchol je inspirací pro velké množství bojovníků UFC. Jedním z nich je Darren Till, který po úspěchu brazilského zápasníka věří, že se v budoucnosti také stane šampionem organizace.

Zdroj: UFC

“The Gorilla” dříve bojoval ve welterové váze, kde zápasil o titul s Tyronem Woodleym. Prohrál a přešel do střední váhy. Ve svém dalším zápase se utká s předním bojovníkem této váhové divize Derekem Brunsonem.

V rozhovoru s Michaelem Bispingem se Till rozpovídal o své budoucnosti. Angličan věří, že je pouze otázkou času, než se dostane na samý vrchol střední váhy UFC.

“Inspiruje mě mnoho věcí. Teď jsem viděl, jak se Charles Oliveira stal šampionem lehké váhy. Po kolika? Deseti nebo jedenácti letech? Kolikrát prohrál, kolikrát vyhrál? Kolikrát chtěl skončit? Kolikrát o něm někdo pochyboval? Já mám 28 let a nejsem v MMA moc dlouho, jen několik let a myslím si, že mé nejlepší roky teprve přijdou. Možná za rok, za dva.”

Nyní bude o mistrovský pás střední váhy bojovat Marvin Vettori, se kterým se Till měl tento měsíc utkat. K zápasu ale nedošlo. Důvodem bylo Tillovo zranění. “The Gorilla” je přesvědčený o tom, že je pouze otázkou času, než se stane šampionem organizace.

“Ať se Marvin utká o titul. Gratuluji. Ve svém životě jsem obětoval až příliš na to, aby mi ke štěstí stačilo pouze to, že jsem mezi nejlepšími bojovníky rankingu střední váhy. Spousta bojovníků se dostane do UFC a myslí si, že už něco dokázali. Ale mě to ke spokojenosti nestačí. Obětoval jsem až příliš. Nikdy jsem neměl jinou práci. Nikdy jsem nic jiného nedělal. Prošel jsem si peklem a dostal jsem se až sem. Teď se nezastavím. Každým dnem se stávám lepším a silnějším na své cestě k mému cíli. Nedovolím nikomu, aby mě zastavil. Jsem přesvědčený, že se stanu šampionem UFC. Jiná možnost neexistuje.”

“The Gorilla” v oktagonu střídá výhry a prohry. Po dvou porážkách ve welterové váze, s Tyronem Woodleym a Jorge Masvidalem, se Till rozhodl přejít do vyšší váhy. Tam se ve svém debutu utkal s Kelvinem Gastelumem a zvítězil na body. Naposledy jsme jej v kleci UFC mohli vidět v červenci loňského roku, kdy po vyrovnané pětikolové bitvě prohrál na body s bývalým šampionem Robertem Whittakerem.

Darren Till v UFC vybojoval 10 zápasů a jeho bilance je 6-3-1. Aktuálně se nachází na šestém místě žebříčku střední váhy UFC. Jeho příští soupeř Brunson je “pětkou” rankingu. K zápasu mezi Tillem a Brunsonem dojde 14. srpna.

Zdroj: Podcast Michaela Bispinga

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ