DomůCZ/SK MMAŠéf organizace RFA Boris Marhanský se netají velkými plány. Prozradil také minimální...

Šéf organizace RFA Boris Marhanský se netají velkými plány. Prozradil také minimální platy svých bojovníků

Promotér RFA Boris Marhanský promluvil o penězích a velkých plánech organizace. Prozradil také konkrétní číslo, týkající se minimálního platu bojovníka v RFA.

Zdroj: RFA

Promotér RFA Boris Marhanský se netají tím, že nabízí bojovníkům lepší výdělky než konkurenční OKTAGON MMA. “U některých je to i několikanásobně více, protože tam měli směšné výdělky. A někteří tam měli normální výdělky a dostali srovnatelné peníze i tady. Udělali jsme si průzkum, kolik si bojovníci vydělávají v zahraničí a sestavili interní tabulku podle výkonnosti, skóre nebo váhy daného bojovníka,” prozradil Marhanský slovenským médiím.

Odhalil také, na jaké minimální částce začínají platy bojovníků v RFA. “Vítězové amatérské pyramidy začínají na 1500 eurech za zápas.”

Boris Marhanský uvedl, že organizace RFA se chce o své bojovníky postarat po všech stránkách – finanční, zdravotní i marketingové. Organizace má však velké plány i s diváky.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Chceme jim zprostředkovat zážitek jako na zápasech NHL nebo NBA, abychom vyplnili prázdná místa zábavou. Chceme je také více vtáhnout do děje. Hlasováním budou například rozhodovat o prémii za zápas večera. V některých věcech budeme první na světě, ale budete si muset počkat. Mnoho podrobností oznámíme 2. února na tiskové konferenci v Praze a poté 12. března na akci Warm Up v Bratislavě.”

RFA má pro rok 2022 ambiciózní plány. “Netajíme se ambicemi stát se na konci roku česko-slovenskou jedničkou. V příštím roce chceme uspořádat více než sedm akcí. Plánujeme také turnaje v Maďarsku, Rakousku a exotických zemích,” prozradil Boris Marhanský.

Zahřívací akce Warm Up v Bratislavě je naplánována na 12. března a první regulérní turnaj organizace RFA se uskuteční 14. května v Bratislavě.

Kdo je Boris Marhanský?

“Spolupořádal jsem stovky akcí, z nichž nejznámější je tradiční festival Hip Hop žije. Mám prosperující firmu s vitamíny a produkty CBD. Zatím jsem nebyl součástí žádné bojové organizace, ale mezi sportovci se pohybuji od svých devíti let. Jako dítě jsem dělal judo, pak amatérský box a navštěvoval jsem sportovní gymnázium.”

Sleduj turnaj UFC Vegas 46: Kattar vs. Chikadze ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase turnaje uvidíme bleskově rychlé ruce a nohy Calvina Kattara a Gigy Chikadzeho, které zaručují brutální řežbu. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 15.1. na neděli 16.1.

Zdroj: RFA | Instagram RFA | Šport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ