Šéf organizace RFA Boris Marhanský se netají velkými plány. Prozradil také minimální platy svých bojovníků

Promotér RFA Boris Marhanský promluvil o penězích a velkých plánech organizace. Prozradil také konkrétní číslo, týkající se minimálního platu bojovníka v RFA.

Zdroj: RFA

Promotér RFA Boris Marhanský se netají tím, že nabízí bojovníkům lepší výdělky než konkurenční OKTAGON MMA. „U některých je to i několikanásobně více, protože tam měli směšné výdělky. A někteří tam měli normální výdělky a dostali srovnatelné peníze i tady. Udělali jsme si průzkum, kolik si bojovníci vydělávají v zahraničí a sestavili interní tabulku podle výkonnosti, skóre nebo váhy daného bojovníka,“ prozradil Marhanský slovenským médiím.

Odhalil také, na jaké minimální částce začínají platy bojovníků v RFA. „Vítězové amatérské pyramidy začínají na 1500 eurech za zápas.“

Boris Marhanský uvedl, že organizace RFA se chce o své bojovníky postarat po všech stránkách – finanční, zdravotní i marketingové. Organizace má však velké plány i s diváky.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – „Pirát“ nebo Patrik Kincl? >>>

„Chceme jim zprostředkovat zážitek jako na zápasech NHL nebo NBA, abychom vyplnili prázdná místa zábavou. Chceme je také více vtáhnout do děje. Hlasováním budou například rozhodovat o prémii za zápas večera. V některých věcech budeme první na světě, ale budete si muset počkat. Mnoho podrobností oznámíme 2. února na tiskové konferenci v Praze a poté 12. března na akci Warm Up v Bratislavě.“

RFA má pro rok 2022 ambiciózní plány. „Netajíme se ambicemi stát se na konci roku česko-slovenskou jedničkou. V příštím roce chceme uspořádat více než sedm akcí. Plánujeme také turnaje v Maďarsku, Rakousku a exotických zemích,“ prozradil Boris Marhanský.

Zahřívací akce Warm Up v Bratislavě je naplánována na 12. března a první regulérní turnaj organizace RFA se uskuteční 14. května v Bratislavě.

Kdo je Boris Marhanský?

„Spolupořádal jsem stovky akcí, z nichž nejznámější je tradiční festival Hip Hop žije. Mám prosperující firmu s vitamíny a produkty CBD. Zatím jsem nebyl součástí žádné bojové organizace, ale mezi sportovci se pohybuji od svých devíti let. Jako dítě jsem dělal judo, pak amatérský box a navštěvoval jsem sportovní gymnázium.“

Sleduj turnaj UFC Vegas 46: Kattar vs. Chikadze ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase turnaje uvidíme bleskově rychlé ruce a nohy Calvina Kattara a Gigy Chikadzeho, které zaručují brutální řežbu. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 15.1. na neděli 16.1.

Zdroj: RFA | Instagram RFA | Šport

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMARFA

PŘEČTI SI TAKÉ