DomůCZ/SK MMAIvan Buchinger: Kozmu uškrtím a pak vyzvu Vémolu!

Ivan Buchinger: Kozmu uškrtím a pak vyzvu Vémolu!

Ivan Buchinger je právem považován za jednu z legend domácí scény. Získal tituly v M-1, Cage Warriors, bojoval s Conorem McGregorem a v současnosti je držitelem mistrovských pásů ve dvou váhových kategoriích organizace OKTAGON MMA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Ale jak se říká – s jídlem roste chuť a “Buki” bude v prosinci bojovat o titul ve veltrové váze proti Davidu Kozmovi. Je na soupeře připraven, i když ví, že Kozma bude podstatně těžší.

“Do zápasu půjdu s maximálně 78-79 kg, Kozma bude podle mě o 8-9 kg těžší,” předpovídá Ivan Buchinger v rozhovoru pro sport.sk. “Já jsem mnohem techničtější a zkušenější, on je těžší. Je to 50 na 50.”

Oba bojovníci jsou poměrně komplexní a jejich nejsilnější zbraní je boj na zemi. “Jsem techničtější a předpokládám, že ho chytím na nějaké škrcení. Pravdou je, že ho nejspíš neknokautuji. A musím si dávat pozor, aby netrefil on mě,” prohlásil pětatřicetiletý slovenský bojovník.

A to není vše. Ivan Buchinger by si troufl i na čtvrtý pás! Ve střední váze by rád přijal titulovou výzvu proti Karlosi Vémolovi. “Terminátor” je však momentálně zraněný a nad jeho budoucností visí otazník. Kvůli jinému soupeři by však “Buki” do střední váhy nepřešel.

“Nechci předbíhat, ale pokud získám třetí pás, určitě chci bojovat o čtvrtý. Ale pouze proti Vémolovi, nikomu jinému. Pokud už opravdu nebude bojovat, do střední váhy nepůjdu.”

Buchinger je i s přibývajícími lety stále velice kvalitním bojovníkem. Z posledních osmi zápasů vyhrál sedm. Od začátku roku 2018 prohrál pouze zápas o titul organizace KSW se skvělým Salahdinem Parnassem. Jak “Buki” přiznal v nedávném příspěvku na Instagramu, nabídku od UFC by neodmítl.

“Může to přijít, pokud obhájím titul v pérové váze proti silnému soupeři a posunu se ve světovém žebříčku. Protože pokud přijde nabídka z UFC, tak jedině pro pérovou váhu. Ale už se k tomu nijak neupínám.”

Je také přesvědčen, že by mohl získat několik skalpů v UFC. “Určitě ne proti někomu z první desítky, ale i tak bych pár lidí ještě zničil.”

Zdroj: Šport | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ