DomůCZ/SK MMAOKTAGON UNDERGROUND 6: Finále – výsledky turnaje

OKTAGON UNDERGROUND 6: Finále – výsledky turnaje

OKTAGON UNDERGROUND už zná všechny své finalisty. Finále slovenské části turnajového pavouka nám odhalilo zbytek zápasníků, kteří se zúčastní Superfinále turnaje OKTAGON UNDERGROUD.

Foto: OKTAGON MMA

Pět finálových fightů na slovenské straně bylo doplněno pěti Superfighty, ve kterých fanoušci mohli vidět zajímavá jména jako jsou například Jakub Benko, Vasil Ducár, Monika Chochlíková nebo Roman Paulus.

Ve finálových zápasech byly k vidění tři ukončení před časem. V těžké váze porazil Ivan Bartek Simona Michálka, který nahradil zraněného Pavola Langera, KO ve 2. kole. Nutno podotknout, že Michálek, ač outsider, svému soupeři nedal nic zadarmo, a kdyby si ve 2. kole nešťastně nenaběhl na koleno, mohl být zápas ještě hodně zajímavý. Chvílemi totiž Michálek svého soupeře dokázal zahnat do úzkých a Bartek byl několikrát viditelně otřesený.

V “sedmdesátce” dokázal Marco Novák zúročit své bohaté zkušenosti a ve 3. kole efektním způsobem ukončil Denise Tripšanského.

Ve váze do 80 kg se proti Ronaldu Paradeiserovi postavil další náhradník, Michal Petriš. A ač si Petriš na Ronyho věřil, protože ho kdysi dávno porazil, bylo vidět, že teď už je Ronald Paradeiser úplně někde jinde a svému soupeři nedal šanci, když jej hned v 1. kole knokautoval.

V ženském finále do 61 kg si Lucia Szabová vcelku s přehledem poradila s Lucií Krajčovič a přesvědčivě vyhrála na body.

V hlavním zápase večera porazil Vlasto Čepo, v bratrovražedném souboji, svého týmového kolegu “Piráta” Krištofiče, po vyrovnaném průběhu utkání, na body.

Výsledky turnaje OKTAGON UNDERGROUND 6: Finále

SK Finále 90 kg: Vlasto “El Chapo” Čepo porazil Samuela “Piráta” Krištofiče na body
SK Finále 61 kg: Lucia Szabová porazila Luciu Krajčovič na body
SK Finále 80 kg: Ronald Paradeiser porazil Michala Petriše KO v 1. kole
SK Finále 70 kg: Marco Novák porazil Denise Tripšanského KO ve 3. kole
SK Finále 100 kg: Ivan Bartek porazil Simona Michálka KO ve 2. kole
Superfight 90 kg: Jakub Benko porazil Vasila Ducára na body
Superfight 54 kg: Monika Chochlíková porazila Viktorii Bulínovou na body
Superfight 80 kg: Milan Kratochvíla porazil Denise Farkaše v 1. kole (zranění)
Superfight 70 kg: Roman Paulus porazil Tomáše Drábika KO v 1. kole
Superfight 70 kg: Tomáš Zajac porazil Jacoba Mikulu na body

Foto: OKTAGON MMA

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ