DomůCZ/SK MMABojan Veličković se vrací k duelu s Kozmou a vysvětluje, co vedlo...

Bojan Veličković se vrací k duelu s Kozmou a vysvětluje, co vedlo k prohře

Bojan Veličković přišel do OKTAGONU v loňském roce a výrazně posílil už tak nabitou velterovou divizi. Zápasník se zkušenostmi z UFC či PFL se chtěl postupně propracovat až k titulu a ohrozit dominantního šampiona Davida Kozmu.

K titulové šanci se shodou náhod dostal relativně brzy. Po dvou rychlých výhrách se totiž měl utkat s Mátém Kertészem. Jenže ten se zranil a Bojan tak na turnaji OKTAGON 29 zaskakoval do titulového duelu s Kozmou, kterému se pro změnu zranil Buchinger. Souboj však úplně nedopadl podle Bojanových představ. V nedávném vysílání MMA Letem Světem objasnil, proč tomu tak bylo.

„Během přípravy na Mátého jsem si poranil žebro a nemohl jsem tak vůbec trénovat wrestling či jiu-jitsu. Proto, když mi OKTAGON zavolal, že se zápas ruší, vyrazil jsem na dovolenou. Za pár dní přišla nabídka jít bojovat o titul s Kozmou. I když mi to trenéři rozmlouvali, já to vzal. Jsem bojovník,“ prozradil Bojan okolnosti, které dost možná vedli k jeho prohře v duelu.

Vina však rozhodně není na straně organizace, jelikož Veličković své zranění tajil i před svým manažerem a vedení OKTAGONU nemělo o zranění, které Bojana omezovalo především v boji na zemi (tedy tam, kde ho Kozma porazil) ponětí.

„Nyní se chci soustředit na zápas s Kertészem, ale pokud se někdy dopracuju k odvetě s Kozmou, tak pojďme do toho. Nebudu prohlašovat, že kdybych nebyl zraněn, tak bych ho porazil, ale jednoznačně by to byl úplně jiný zápas,“ vyjádřil se později i na téma jejich možného budoucího souboje.

Zdroj: MMA LETEM SVĚTEM

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ