DomůCZ/SK MMABojan Veličković se vrací k duelu s Kozmou a vysvětluje, co vedlo...

Bojan Veličković se vrací k duelu s Kozmou a vysvětluje, co vedlo k prohře

Bojan Veličković přišel do OKTAGONU v loňském roce a výrazně posílil už tak nabitou velterovou divizi. Zápasník se zkušenostmi z UFC či PFL se chtěl postupně propracovat až k titulu a ohrozit dominantního šampiona Davida Kozmu.

K titulové šanci se shodou náhod dostal relativně brzy. Po dvou rychlých výhrách se totiž měl utkat s Mátém Kertészem. Jenže ten se zranil a Bojan tak na turnaji OKTAGON 29 zaskakoval do titulového duelu s Kozmou, kterému se pro změnu zranil Buchinger. Souboj však úplně nedopadl podle Bojanových představ. V nedávném vysílání MMA Letem Světem objasnil, proč tomu tak bylo.

„Během přípravy na Mátého jsem si poranil žebro a nemohl jsem tak vůbec trénovat wrestling či jiu-jitsu. Proto, když mi OKTAGON zavolal, že se zápas ruší, vyrazil jsem na dovolenou. Za pár dní přišla nabídka jít bojovat o titul s Kozmou. I když mi to trenéři rozmlouvali, já to vzal. Jsem bojovník,“ prozradil Bojan okolnosti, které dost možná vedli k jeho prohře v duelu.

Vina však rozhodně není na straně organizace, jelikož Veličković své zranění tajil i před svým manažerem a vedení OKTAGONU nemělo o zranění, které Bojana omezovalo především v boji na zemi (tedy tam, kde ho Kozma porazil) ponětí.

„Nyní se chci soustředit na zápas s Kertészem, ale pokud se někdy dopracuju k odvetě s Kozmou, tak pojďme do toho. Nebudu prohlašovat, že kdybych nebyl zraněn, tak bych ho porazil, ale jednoznačně by to byl úplně jiný zápas,“ vyjádřil se později i na téma jejich možného budoucího souboje.

Zdroj: MMA LETEM SVĚTEM


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ