DomůOstatníVIDEO: Aleš Bejr má tvrdý vzkaz pro Ondřeje Novotného

VIDEO: Aleš Bejr má tvrdý vzkaz pro Ondřeje Novotného

Clash of the Stars není každému po chuti. Ale jedno je jisté, sledovaností válcuje konkurenci. Ať se to někomu líbí nebo ne, je tomu tak. Sport v této organizaci jde do pozadí, převládá bizár. Přesto to lidé ve velkém sledují.

Spolumajitel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný se ke Clash of the Stars dlouhodobě odmítá vyjadřovat, přesto ve svém vysílání MMA Letem Světem udělal výjimku. „Někdo se mě tady bude ptát na Clash. To vůbec nechci… Já bych o tom nemohl říct půl dobrého slova. Neviděl jsem to, stále neznám ty lidi. Samozřejmě jsem však zasypaný videi, jak si tam “Miss Problém” lehne, ale nevím, co se stalo,“ řekl Novotný.

„Pak jsem viděl, jak ten idiot napálil Le Syho. Na tom Tomášovi to pak přesně vidíš. Když jsi s debily, setkáváš se s debily a žiješ s debily, tak se staneš debilem. Potom tam začneš křičet do mikrofonu, že ho při první možné příležitosti napálíš na jedničku. Na ulici, vole? To se samozřejmě stát nemůže. Nechceš se takto chovat. A lidé ti za to začnou tleskat? Dostáváš se na tu úroveň, kde jako člověk nechceš být. To je jedno,“ rozčílil se spolumajitel organizace OKTAGON MMA.

Aleš Bejr si to nenechává líbit a posílá Ondřeji Novotnému tvrdý vzkaz

Jeho slova však nezůstala bez odezvy. Tvrdý vzkaz mu posílá Aleš Bejr, kterého Novotný označil „debilem“. „Chtěl bych pozdravit pana Onďu. Pana Onďu Novotného. Má OKTAGON, takovou pi*ovinu. Znovu mě oslovil debilem. Já mám však informace, že má na každý Clash turnaj koupeno PPV a poctivě ho sleduje. Všechno sleduje a je tam obrovská závist,“ říkal Aleš Bejr pro kanál Kid Ajvn.

„Teď to omlátil o hlavu Lesýčkovi. Vidím v něm záludnost a závist. Navíc mě tituluje debilem. Velmi dobře ví, jak se jmenuji. Já mu také neříkám močko zasr*ná pane Onďo Novotný. Říkám mu tak? Vím, jak se jmenuje. Myslíš, že neví, jak se jmenuji, když reagoval na to, kdy jsem měl jít s Grznarem? To jen jako pozdrav,“ dodal naštvaný Bejr.

Zdroj: Podcast MMA Letem Světem | MMA Fanatik | YouTube Kid Ajvn & A-Cast


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ