DomůCZ/SK MMAOrganizace OKTAGON MMA představuje 12 bojovníků, kteří se zúčastní dalšího ročníku turnaje...

Organizace OKTAGON MMA představuje 12 bojovníků, kteří se zúčastní dalšího ročníku turnaje Tipsport Gamechanger v lehké váze

V rámci tiskové konference OKTAGON TIME, která se včera konala v Ostravě, představili promotéři organizace OKTAGON i nový ročník úspěšného projektu Tipsport Gamechanger.

Druhý ročník turnaje Tipsport Gamechanger proběhne v lehké váze. Celkově se jej zúčastní 16 zápasníků a organizátoři nyní představili 12 z nich. Najdeme mezi nimi borce z domácí scény, ale i zajímavá zahraniční jména. Celkově se bude opět bojovat o 1 milion eur.

Druhá sezóna Tipsport Gamechangeru začne opět v Ostravě a to 2.3.2024.

Organizace představila prvních dvanáct jmen pyramidy. Podle slov promotérů mají ještě 11 zápasníků na poslední 4 volná místa. Jedno z nich bude s největší pravděpodobností patřit Losenu Keitovi, ale zatím to není oficiální.

Účastníci turnaje Tipsport Gamechanger 2024 v lehké váze

Vlado Lengál

Ronald Paradeiser

Daniel Torres

Akonne Wanliss

Makwan Amirkhani

Predrag Bogdanović

Acoidan Duque

Mago Machaev

Miloš Janičić

Marcel Grabinski

Konrad Dyrschka

Mateusz Legierski

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ