DomůUFCTony Ferguson: UFC připomíná jeho nejlepší okamžiky

Tony Ferguson: UFC připomíná jeho nejlepší okamžiky

Tony Ferguson je proslulý svým nekonvenčním stylem boje, díky kterému získal nejen spoustu vítězství, ale také velké množství bonusů za výkony nebo zápasy večera.

Zdroj: Newaza Apparel, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Tony Ferguson je už pomalu inventářem organizace UFC. Vždyť v jejím oktagonu bojuje už od roku 2011. Za tu dobu vybojoval 18 zápasů, z nichž 15 bylo vítězných. Získal také 11 různých bonusů za zápasy nebo výkony večera. Už ve svém debutu získal bonus za knokaut večera.

Organizace UFC se nyní rozhodla fanouškům připomenout nejlepší okamžiky Tonyho Fergusona, za které si odnesl bonusová ocenění.

Aktuálně však Tony Ferguson neprožívá nejúspěšnější okamžiky své kariéry. Po dvou prohrách v řadě se už tomto víkendu vrací do klece na turnaji UFC 262, kde změří síly s Beneilem Dariushem. Ve dvou posledních zápasech prohrál s Justinem Gaethjem a Charlesem Oliveirou.

Zdroj: YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ