DomůONEAsijský gigant ONE Championship chce expandovat do Evropy. Chystá galavečer v Chorvatsku

Asijský gigant ONE Championship chce expandovat do Evropy. Chystá galavečer v Chorvatsku

Organizace ONE Championship plánuje v Chorvatsku uspořádat galavečer, jehož hlavní hvězdou bude Roberto Soldić.

Roberto Soldić, bývalý šampion veltrové a střední váhy, ukončil spolupráci s organizací KSW a oznámil podpis smlouvy s asijskou organizací ONE Championship.

Na tiskové konferenci v Záhřebu řekl šéf organizace ONE Chatri Sityodtong, že plánuje galavečer v Chorvatsku.

“Jsem v Záhřebu, protože tu chci s Robertem připravit galavečer. Máme mnoho evropských hvězd z různých bojových sportů. Také z Balkánu. Takový je plán. V Evropě pro nás rozhodně vidím velkou příležitost. Ale myslím, že ONE je v Evropě poměrně nová značka. Nemáme zde zatím připravenou půdu pro pořádání turnajů, takže náš tým nyní bude velice aktivně pracovat na tom, abychom mohli uspořádat galavečery nejen v Chorvatsku, ale v celé Evropě. Pro naši organizaci je to skvělá příležitost a nová výzva.”

Zdroj: ONE Championship

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ