DomůPFLKayla Harrison se stala nejlépe placenou bojovnicí v historii MMA

Kayla Harrison se stala nejlépe placenou bojovnicí v historii MMA

Podle manažera Kayly Harrison Aliho Abdelazize je Američanka nejlépe placenou bojovnicí v historii MMA. Manažer Kamaru Usmana se také domnívá, že Harrison bude po podpisu nové smlouvy s PFL placena lépe než Israel Adesanya nebo Jorge Masvidal.

Ještě nedávno se hodně mluvilo o budoucnosti dvojnásobné olympijské vítězky v kleci MMA. Harrison jako potenciální zaměstnavatele uvedla UFC, BELLATOR MMA nebo PFL, kde dosud působila. A byla to právě organizace PFL, která nakonec souboj o Kaylu vyhrála, když jí nabídla lukrativní smlouvu. Manažer bojovnice Ali Abdelaziz prozradil několik podrobností, které se oné smlouvy týkají.

“Kayla je nejlépe placenou bojovnicí v historii MMA. Vím, že Adesanya by si měl vydělat tolik, Masvidal tolik. Nejlépe placeným zápasníkem v UFC je Conor McGregor. Číslo dvě je Kamaru Usman. A je tady ještě někdo. Zaručuji vám, že Kayla Harrison vydělává víc než Adesanya i Masvidal. To vám garantuji.”

Abdelaziz konkrétní sumu neprozradil, jen neurčitě naznačil.

“Má příliš mnoho peněz. Nemyslím si, že by dokázala spočítat všechny ty peníze za tři týdny. Tolik peněz nyní vydělává. A zaslouží si je.”

Kayla Harrison (12-0 MMA) dosáhla 10 ze svých 12 vítězství ukončením před časem. V minulosti se mimo klec PFL objevila pouze jednou. Bylo to na turnaji Invicta FC 43, který se konal v listopadu 2020. Kayla tehdy porazila Courtney King.

Bojovnice je často kritizována za to, že se nepoměřuje s nejlepšími možnými soupeřkami. Harrison se v minulosti chtěla utkat se šampionkou BELLATORU Cris Cyborg nebo šampionkou UFC Amandou Nunes, ale nyní je téměř nemožné tyto zápasy uskutečnit. Vedení organizace PFL nicméně, při podpisu smlouvy, Kayle zaručilo, že jí nabídne ty nejlepší možné soupeřky, které budou k dispozici.

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ