DomůUFCNávrat šampiona! Jana Blachowicze přivítaly v jeho rodném Těšíně davy lidí

Návrat šampiona! Jana Blachowicze přivítaly v jeho rodném Těšíně davy lidí

Opravdové šílenství! Nového šampiona polotěžké váhy UFC Jana Blachowicze přivítaly na náměstí v jeho rodném Těšíně davy lidí. A “Těšínský princ” se neubránil dojetí.

Foto: Dziennik Zachodni

Dav lidí se shromáždil na náměstí v Těšíně, aby Jana Blachowicze přivítal a poděkoval mu za skvělou reprezentaci města a celého Polska. “Těšínský princ” neskrýval emoce a na svých sociálních sítích napsal:

“Nemám slov. Děkuji vám za přivítání. Jsem moc rád, že jsem mohl přinést do svého města hrdost.

A takhle fanoušci přivítali Jana Blachowicze před týdnem na letišti ve Varšavě:

Jan Blachowicz získal pás šampiona během turnaje UFC 253 v Abú Dhabí, když porazil TKO favorizovaného Dominicka Reyese. “Těšínský princ” se tak připojil ke své krajance Joanně Jedrzejczyk, která se stala šampionkou UFC v roce 2015 a následně držela pás šampionky slámové váhy po dva roky.

Zdroj: Instagram Jan Blachowicz | Youtube MMARocks

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ