DomůUFCVolkanovski si, i přes prohru s Makhachevem, udržel pozici nejlepšího bojovníka UFC...

Volkanovski si, i přes prohru s Makhachevem, udržel pozici nejlepšího bojovníka UFC bez rozdílu vah

Přestože Alexander Volkanovski prohrál v přímém souboji s Islamem Makhachevem, udržel si první místo v oficiálním žebříčku UFC bez rozdílu vah.

Minulý víkend jsme byli svědky galavečera UFC 284, který vyvrcholil titulovým soubojem v lehké váze. V tomto zápase však nešlo jen o titul, ale také o status nejlepšího bojovníka UFC bez rozdílu vah.

Do klece vstoupili dva nejlepší bojovníci tohoto žebříčku – Islam Makhachev (24-1) a Alexander Volkanovski (25-2). Po pěti kolech rozhodčí přisoudili výhru prvnímu z nich, s čímž však “The Great” absolutně nesouhlasil.

Několik hodin po akci se navíc rozhořela značná polemika o možných nezákonných praktikách v dagestánském táboře.

Volkanovski zůstává jedničkou rankingu

Zdá se však, že v očích těch, kteří sestavují oficiální žebříček, nebylo Makhachevovo vítězství dostatečně přesvědčivé, aby sesadilo Volkanovského z trůnu P4P (žebříčku bez rozdílu vah). Alex Volkanovski je tak i přes prohru nadále tím nejlepším bojovníkem UFC bez rozdílu vah.

Jon Jones se vrací do první desítky, Jiří Procházka z ní vypadává

Změna se však v žebříčku P4P přesto udála. Do první desítky se, navzdory téměř tříleté nečinnosti, vrátil Jon Jones (26-1), který bude už příští měsíc bojovat o pás šampiona v těžké váze.

Tento krok UFC navíc vedl k tomu, že svou pozici v první desítce ztratil Jiří Procházka, kterého na desátém místě žebříčku P4P nahradil právě Jones.

Aktualizovaný žebříček P4P organizace UFC

Zdroj: UFC

Zdroj: UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ