DomůUFCGSP: Jones se bojí Francise Ngannou a Francis se bojí Jonese

GSP: Jones se bojí Francise Ngannou a Francis se bojí Jonese

Debut Jona Jonese v těžké váze UFC se neustále odkládá. Bývalý šampion polotěžké váhy v současné době bojuje s vedením UFC o větší finanční odměnu za případný zápas s šampionem těžké váhy Francisem Ngannou.

Zdroj: Ryan Mallard, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Část fanoušků je přesvědčena o tom, že se Jones tímto způsobem chce zápasu vyhnout, protože z něj má obavy. Legenda bojových sportů Georges St. Pierre si myslí, že fanoušci mají pravdu. Podle něj však tyto obavy nemají vliv na to, jestli k zápasu s “The Predatorem” dojde nebo ne.

Georges St. Pierre, bývalý šampion UFC, v rozhovoru s Joe Roganem řekl, že nejen Jones má z toho zápasu obavy. Podle něj je na tom úplně stejně i Francis Ngannou.

“Ano, je to tak, Jon Jones se bojí Francise a Francis se zase bojí Jona Jonese. Pokud by ze sebe navzájem neměli respekt a obavy, znamenalo by to, že jim na tom nezáleží. Jsem přesvědčený o tom, že boj a úspěch je pro ně velice důležitý. Když dáš všanc všechno co máš, je jasné, že máš obavy. To všechno ale nemá žádný vliv na to, jestli k tomu zápasu dojde nebo ne. Obavy a strach neznamenají, že tomu někdo unikne. Jestli bude odměna za zápas odpovídající, pak není důležité, co bojovník cítí. Prostě odvede svou práci. Já osobně jsem měl strach před každým svým soubojem. Nejméně jsem se bál před zápasem s Mattem Serrou a on mě knokautoval.”

Jon Jones se už před nějakou dobou rozhodl, že opustí polotěžkou váhu a vzdal se pásu šampiona této váhové divize. Poslední měsíce na sobě tvrdě dřel a připravoval se na debut v těžké váze, ve kterém se měl utkat s aktuálním šampionem Francisem Ngannou. Všechna jednání však ztroskotala na Jonesových finančních požadavcích.

Organizace UFC prozatím uvažuje o tom, že sestaví odvetu mezi Francisem Ngannou a Derrickem Lewisem.

Sám Francis Ngannou se před nedávnem nechal slyšet, že se s Jonesem chce utkat za každou cenu a potvrdil, že to je zápas číslo jedna na jeho seznamu.

Zdroj: MMA Fighting | Joe Rogan Podcast

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ