DomůUFCDan Hooker obviňuje Makhacheva, že před soubojem s Volkanovskim užíval nelegální infuze

Dan Hooker obviňuje Makhacheva, že před soubojem s Volkanovskim užíval nelegální infuze

Dan Hooker vytahuje těžké zbraně. “Hangman” se pustil do vážných obvinění na adresu hrdiny galavečera UFC 284, Islama Makhacheva, který se utkal s Alexandrem Volkanovskim.

Zápas, který byl vrcholem turnaje UFC 284, byl ze sportovního hlediska pravděpodobně jedním z nejlepších v historii MMA. A není divu, v oktagonu se proti sobě postavili dva nejvýše postavení bojovníci rankingu UFC bez podílu vah.

Po 25 minutách rozhodčí jednomyslně přisoudili vítězství Islamu Makhachevovi (24-1), který porazil Alexandra Volkanovského (25-2) a obhájil svou trofej. Verdikt však vyvolal značný rozruch. Mnoho bojovníků i osobností z komunity MMA s ním jednoduše nesouhlasilo.

Zdá se však, že to není jediná kontroverze, která bude tento zápas provázet. Volkanovského blízký přítel a rovněž bojovník UFC, Dan Hooker (22-12) zveřejnil na svých sociálních sítích řadu příspěvků, týkajících se nedovolených praktik v táboře “Volkova” soupeře.

Jsou jeho obvinění pravdivá, nebo jde jen o pomluvy? Odpověď na tuto otázku na sebe jistě nenechá dlouho čekat, ale už teď je jisté, že Hooker na sebe svými výroky upoutal pozornost celého sportovního světa.

“Blbá k*nda si myslí, že může přiletět do Austrálie a najmout si sestru, která mu bude dávat nitrožilní infuze a my se to nedozvíme? Podvodník.”

“Islam je podvodník.”

“Dokažte, že se mýlím. Jsem si jistý, že to nedokážete.”

Hooker a Makhachev se v minulosti v oktagonu UFC už utkali. Stalo se to v říjnu 2021 při příležitosti galavečera číslo 267. Tehdy si Dagestánec se svým soupeřem poradil rychle a efektivně a porazil jej už v 1. kole.

Zdroj: Twitter Dan Hooker

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ