DomůUFCDan Hooker obviňuje Makhacheva, že před soubojem s Volkanovskim užíval nelegální infuze

Dan Hooker obviňuje Makhacheva, že před soubojem s Volkanovskim užíval nelegální infuze

Dan Hooker vytahuje těžké zbraně. “Hangman” se pustil do vážných obvinění na adresu hrdiny galavečera UFC 284, Islama Makhacheva, který se utkal s Alexandrem Volkanovskim.

Zápas, který byl vrcholem turnaje UFC 284, byl ze sportovního hlediska pravděpodobně jedním z nejlepších v historii MMA. A není divu, v oktagonu se proti sobě postavili dva nejvýše postavení bojovníci rankingu UFC bez podílu vah.

Po 25 minutách rozhodčí jednomyslně přisoudili vítězství Islamu Makhachevovi (24-1), který porazil Alexandra Volkanovského (25-2) a obhájil svou trofej. Verdikt však vyvolal značný rozruch. Mnoho bojovníků i osobností z komunity MMA s ním jednoduše nesouhlasilo.

Zdá se však, že to není jediná kontroverze, která bude tento zápas provázet. Volkanovského blízký přítel a rovněž bojovník UFC, Dan Hooker (22-12) zveřejnil na svých sociálních sítích řadu příspěvků, týkajících se nedovolených praktik v táboře “Volkova” soupeře.

Jsou jeho obvinění pravdivá, nebo jde jen o pomluvy? Odpověď na tuto otázku na sebe jistě nenechá dlouho čekat, ale už teď je jisté, že Hooker na sebe svými výroky upoutal pozornost celého sportovního světa.

“Blbá k*nda si myslí, že může přiletět do Austrálie a najmout si sestru, která mu bude dávat nitrožilní infuze a my se to nedozvíme? Podvodník.”

“Islam je podvodník.”

“Dokažte, že se mýlím. Jsem si jistý, že to nedokážete.”

Hooker a Makhachev se v minulosti v oktagonu UFC už utkali. Stalo se to v říjnu 2021 při příležitosti galavečera číslo 267. Tehdy si Dagestánec se svým soupeřem poradil rychle a efektivně a porazil jej už v 1. kole.

Zdroj: Twitter Dan Hooker


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ