DomůUFCUFC on ESPN 11: Vyčerpaný Rohskopf prosí trenéra o ukončení zápasu. Trenér...

UFC on ESPN 11: Vyčerpaný Rohskopf prosí trenéra o ukončení zápasu. Trenér odmítá (video)

Max Rohskopf si svůj debut v UFC určitě představoval zcela jinak. Američan byl v souboji s Austinem Hubbardem na UFC on ESPN 11, po dvou kolech tak vyčerpaný, že nebyl schopný nastoupit do poslední části zápasu.

Embed from Getty Images

Nováček v UFC Max Rohskopf v utkání s Austinem Hubbardem prohrával prakticky od samého začátku. Hubbard svého soupeře vůbec nešetřil a dvě kola mu dával co proto. Po deseti minutách souboje toho měl Rohskopf plné zuby a nechtěl pokračovat. Jiného názoru ale byl jeho trenér, který svého zápasníka přemlouval k tomu, aby pokračoval.

Drysdale: Můžeš ho porazit. Poradíš si.
Rohskopf: Ne, přeruš to.
Drysdale: Poslouchej mě, opravdu můžeš vyhrát.
Rohskopf: Robe, přeruš ten zápas.
Drysdale: Zvládneme to Maxi, přestaň.
Rohskopf: Ne, už nemůžu.
Drysdale: Opravdu to zvládneš, ok?
Rohskopf: Nezvládnu to. Ukonči to.
Drysdale: Dýchej, nadechni se. Snaž se jít pořád do klinče.
Rohskopf: Ne, ukonči to.
Drysdale: Jsi si jistý, že chceš prohrát?
Rohskopf: Ano, nechci už pokračovat.
Drysdale: Přestaň k*rva, jsi šampion. Jdi do klinče, dokonči kolo na něm a vyhrajeme na body, ok?
Rohskopf: Nechci, ukonči to.

Celou situací se bude zabývat Sportovní komise státu Nevada. Její ředitel, v rozhovoru pro ESPN, řekl, že takové chování trenéra je nepřijatelné.

“Podíváme se na to. Je možné, že proti trenérovi zahájíme disciplinární řízení. Nemyslím si, že měl na mysli dobro svého bojovníka, který mu jasně řekl, že už nemá dalších sil, aby v souboji pokračoval.”

Možnou příčinou Rohskopfova kolapsu může být fakt, že zápas přijal pouze několik dní před jeho uskutečněním a nebyl schopen se na něj řádně připravit.

Zdroj: Twitter ESPN MMA, MMAjunkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ