DomůSázení na MMASázkařské kurzy na turnaj UFC 248: Adesanya vs. Romero

Sázkařské kurzy na turnaj UFC 248: Adesanya vs. Romero

Bookmakeři sázkové kanceláře TIPSPORT vypsali kurzy na všechna utkání víkendového turnaje UFC 248, který se koná v Las Vegas.

Embed from Getty Images

Zápasová karta turnaje UFC 248, který se uskuteční v noci ze soboty na neděli, nám nabídne celkem 12 utkání. Ve dvou z nich půjde o titul.

V hlavním zápase večera bookmakeři výrazně favorizují šampiona střední váhy Israela Adesanyu. Kurz na jeho výhru nad Yoelem Romerem je 1.34. Naproti tomu kurz na vítězství kubánského zápasníka je 3.02.

To v druhém titulovém zápase večera, o pás šampionky slámové váhy žen, jsou kurzy vyrovnanější, i když i zde najdeme favoritku. Tou je aktuální šampionka Weili Zhang s kurzem 1.52. Na její soupeřku Joannu Jedrzejczyk vypsali bookmakeři kurz 2.39.

Největším favoritem bookmakerů je Rodolfo Vieira, který se utká s Saparbegem Safarovem. Kurz na vítězství brazilského zápasníka je 1.11. Naproti tomu výhru Rusa můžete vsadit v kurzu 5.71.

Kompletní přehled kurzů na turnaj UFC 248:

Israel Adesanya vs. Yoel Romero 1.34 – 3.02

Weili Zhang vs. Joanna Jędrzejczyk 1.52 – 2.39

Drakkar Klose vs. Beneil Dariush 2.29 – 1.56

Neil Magny vs. Li Jingliang 2.31 – 1.55

Max Griffin vs. Alex Oliveira 2.17 – 1.62

Austin Hubbard vs. Mark Madsen 2.62 – 1.44

Saparbeg Safarov vs. Rodolfo Vieira 5.71 – 1.11

Gerald Meerschaert vs. Deron Winn 2.14 – 1.64

Polyana Viana vs. Emily Whitmire 1.82 – 1.90

Giga Chikadze vs. Jamall Emmers 2.25 – 1.58

Guido Cannetti vs. Batgarel Danaa 2.07 – 1.69

Zdroj: Tipsport.cz | Youtube MMAmag.cz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ