DomůVideaTak tento MMA rozhodčí je frajer! Jasně všem v kleci ukázal, kdo...

Tak tento MMA rozhodčí je frajer! Jasně všem v kleci ukázal, kdo je tam pánem

Na MMA turnaji BRAVE CF 57, který se konal v Bahrajnu, došlo po skončení hlavního předzápasu k divoké rvačce.

V Co-Main Eventu turnaje, ve kterém se bojovalo o mistrovský pás v polotěžké váze, porazil Mohammad Fakhreddine Mohameda Saida Maalema. Emoce v kleci tím ale neskončily.

Při oslavě vítězství běžel Libanonec provokativně k rohu svého poraženého soupeře a ukázal vztyčený prostředníček. A tím to celé začalo…

Alžířanův roh začal přelézat pletivo a strhla se šarvátka. V tu chvíli však zasáhl rozhodčí Aaron Wallace. Chytil šampiona kolem pasu a odnesl ho na druhou stranu klece.

Fakhreddinovi trenéři se však mezitím pustili do bitky s Maalemovým rohem. Do rvačky se opět zapojil i Fakhreddine.

Rozhodčí Wallace, bývalý zápasník MMA, se však nevzdal. Popadl šampiona a jednoho z jeho trenérů a s lehkostí je odtlačil na druhou stranu klece, kde je přišpendlil na pletivo. Rázně tím dokázal, kdo je v kleci pánem.

Zdroj: BRAVE CF | Twitter BRAVE CF | Twitter Noel O´Keeffe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ