DomůUFCJan Blachowicz po zisku pásu šampiona UFC: Jsem rád, že jsem nemusel...

Jan Blachowicz po zisku pásu šampiona UFC: Jsem rád, že jsem nemusel hrát někoho, kým nejsem

Jan Blachowicz se v rozhovoru pro polská média rozpovídal o tom, že pro něj bylo moc důležité, aby se dostal na vrchol vlastní cestou. Nechtěl se stát součástí marketingové mašinérie a nechtěl kvůli popularitě předstírat, že je někým jiným.

Embed from Getty Images

Připomeňme, že Jan Blachowicz získal mistrovský titul polotěžké váhy na konci září, na turnaji UFC 253 v Abú Dhabí. Knokautoval tam ve druhém kole Dominicka Reyese a stal se historicky prvním šampionem polotěžké váhy UFC, který pochází z Evropy.

Od zisku pásu šampiona je Jan Blachowicz prakticky stále v obležení novinářů, kterým ochotně poskytuje rozhovory, hovoří o své kariéře, cestě na vrchol i plánech do budoucna.

V rozhovoru pro portál Przegląd Sportowy “Těšínský princ” řekl, že je moc rád, že se na vrchol v MMA dostal, aniž musel předstírat, že je někým, kým ve skutečnosti není.

“Nemusel jsem hrát někoho, kým nejsem a dělat něco, co by mě nebavilo. Mám radost z toho, že jsem to mohl udělat po svém. Myslím, že kdybych se stal součástí nějaké takové hry, nepůsobilo by mi to radost a nebylo by to pro mě příjemné. Vydal jsem se však svou cestou a o to více si teď ten úspěch vychutnávám.”

Janek má nyní čas na oslavy svého úspěchu a neskrývá, že společně se svými přáteli zisk pásu šampiona UFC také patřičně zapil. Ovšem, jak sám říká, všeho s mírou a rozumně.

“V životě je potřebná rovnováha. Musí být čas na vše. Musím se restartovat, aby si odpočinula hlava. Jestli půjdu na nějakou párty, nic se neděje. Druhý den si odpočinu a můžu zpět do tréninku. Ale všeho s mírou. Nemůžu slavit celý měsíc. To by mi hrozil alkoholismus. Tudy cesta nevede (smích). Ale občas je to potřeba.”

Zdroj: Przegląd Sportowy

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ