DomůUFCJan Blachowicz po zisku pásu šampiona UFC: Jsem rád, že jsem nemusel...

Jan Blachowicz po zisku pásu šampiona UFC: Jsem rád, že jsem nemusel hrát někoho, kým nejsem

Jan Blachowicz se v rozhovoru pro polská média rozpovídal o tom, že pro něj bylo moc důležité, aby se dostal na vrchol vlastní cestou. Nechtěl se stát součástí marketingové mašinérie a nechtěl kvůli popularitě předstírat, že je někým jiným.

Embed from Getty Images

Připomeňme, že Jan Blachowicz získal mistrovský titul polotěžké váhy na konci září, na turnaji UFC 253 v Abú Dhabí. Knokautoval tam ve druhém kole Dominicka Reyese a stal se historicky prvním šampionem polotěžké váhy UFC, který pochází z Evropy.

Od zisku pásu šampiona je Jan Blachowicz prakticky stále v obležení novinářů, kterým ochotně poskytuje rozhovory, hovoří o své kariéře, cestě na vrchol i plánech do budoucna.

V rozhovoru pro portál Przegląd Sportowy “Těšínský princ” řekl, že je moc rád, že se na vrchol v MMA dostal, aniž musel předstírat, že je někým, kým ve skutečnosti není.

“Nemusel jsem hrát někoho, kým nejsem a dělat něco, co by mě nebavilo. Mám radost z toho, že jsem to mohl udělat po svém. Myslím, že kdybych se stal součástí nějaké takové hry, nepůsobilo by mi to radost a nebylo by to pro mě příjemné. Vydal jsem se však svou cestou a o to více si teď ten úspěch vychutnávám.”

Janek má nyní čas na oslavy svého úspěchu a neskrývá, že společně se svými přáteli zisk pásu šampiona UFC také patřičně zapil. Ovšem, jak sám říká, všeho s mírou a rozumně.

“V životě je potřebná rovnováha. Musí být čas na vše. Musím se restartovat, aby si odpočinula hlava. Jestli půjdu na nějakou párty, nic se neděje. Druhý den si odpočinu a můžu zpět do tréninku. Ale všeho s mírou. Nemůžu slavit celý měsíc. To by mi hrozil alkoholismus. Tudy cesta nevede (smích). Ale občas je to potřeba.”

Zdroj: Przegląd Sportowy


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ