Jen pro otrlé! Tvrdý loket málem připravil bojovníka UFC o ucho

Nepříjemné zranění ukončilo zápas Ramize Brahimaje s Maxem Griffinem během turnaje UFC v Las Vegas. Po tvrdém Griffinově lokti totiž Brahimaj málem přišel o ucho.

Embed from Getty Images

Jakmile rozhodčí viděl, co z Brahimajova ucha zbylo, okamžitě zápas zastavil.

Na bodových kartách od začátku souboje vedl Griffin. Debutant v oktagonu UFC Brahimaj si nemohl poradit s agresivitou svého soupeře, který od úvodního gongu nasadil vražedné tempo.

V prvním kole se Griffin velice dobře pohyboval a prezentoval se nepříjemnými kontry. Brahimajovi se tak nedařilo soupeře vůbec zasáhnout. Ve druhém kole Griffin svého soupeře slušně vypinkával direkty a bodoval. Ještě před zraněním, které souboj ukončilo, byly na Brahimajově tváři zřetelně vidět stopy po přesných a tvrdých Griffinových úderech. Obzvláště silně opuchlé oko vypadalo čím dál tím hůř.

Pro Maxe Griffina to byl desátý zápas v UFC. Bojovník, který v organizaci působí už čtyři roky, střídá výhry s prohrami. Zajímavostí je, že ve svém debutu v UFC se utkal s Colby Covingtonem, se kteým prohrál TKO. Na svém kontě má však také poměrně slušné skalpy, když dokázal porazit Mika Perryho nebo Zelima Imadaeva.

Zdroj: Twitter MMA Visual | Twitter Chamatkar Sandhu

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA