DomůUFCPaddy Pimblett nelení. Už podepsal kontrakt na další zápas

Paddy Pimblett nelení. Už podepsal kontrakt na další zápas

Mezi fanoušky MMA velice populární Paddy Pimblett podepsal smlouvu na svůj další zápas pod hlavičkou UFC. Šestadvacetiletý Angličan to oznámil na svých sociálních sítích.

Zdroj: UFC

Pimblett (17-3) rozšířil řady bojovníků UFC v letošním roce. V oktagonu organizace prozatím vybojoval jeden zápas. Bylo to v září, kdy se utkal s Luigim Vendraminim (9-3). Přes počáteční problémy Pimblett dokázal svého soupeře ukončit ještě v prvním kole knokautem.

Zdá se, že populární “The Baddy” se již chystá na návrat do oktagonu svého chlebodárce. Ačkoli podrobnosti o jeho dalším zápase zatím nejsou známy, bojovník oznámil, že podepsal smlouvu na další zápas.

“Smlouva podepsána.”

Je velmi pravděpodobné, že Pimbletta uvidíme v akci ještě před koncem tohoto roku. V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné zprávy o jeho budoucím soupeři, ani o tom, kde a kdy by k zápasu mělo dojít.

Zdroj: Instagram Paddy Pimblett

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ