DomůUFCUFC 262: Charles Oliveira přežil peklo a pak knokautoval Chandlera

UFC 262: Charles Oliveira přežil peklo a pak knokautoval Chandlera

Charles Oliveira se stal novým šampionem lehké váhy UFC. Brazilec přežil v prvním kole doslova peklo, ale ve druhém kole dokázal Michaela Chandlera knokautovat. Éra po Khabibovi tak může začít.

Zdroj: UFC

Oliveira už prvním low kickem poslal Chandlera na zem. Ten však rychle vstal a odpověděl údery na tělo Brazilce. Po chvíli Chandler přesně trefuje a Oliveira se raději pokusil o takedown. Američan kontruje gilotinou.

“Do Bronx” se ubránil a celkem pohodlně se dostal Chandlerovi na záda. Tvrdý úder loktem. Američanovi se však podařilo vstát a sám nadělil ležícímu Oliveirovi pár úderů z postoje.

Brazilec se však dostal na nohy a vstal. Chandler na něj neustále vyvíjel tlak. Podařilo se mu Oliveiru tvrdě zasáhnout. Brazilec je otřesený a zoufale se pokouší o poraz. Chandler dobře brání a zasahuje soupeře dalšími tvrdými údery. Vypadá to, že přijde konec. Brazilec v sobě však vykřesal ducha bojovníka a začal se aktivněji bránit. Oliveira ležel na zádech u pletiva a Chandler jej shora rozebíral. Masíroval jej, jak jen to šlo. Brazilský zápasník měl v této chvíli jediný cíl – přežít kolo. To se mu nakonec podařilo.

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Už v jedné z prvních výměn druhého kola Oliveira trefil Chandlera a ten skončil na zemi. Američan se rychle postavil, ale Oliveira ucítil šanci a rozběhl se za ním jako rozzuřený býk. Chandler se pokoušel utéct podél pletiva. Oliveira jej pronásledoval a levým hákem, jej poslal opět na zem. Tvrdé údery shora a sudí ukončil zápas.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espanol | Twitter Undefeatedethan

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ