DomůUFCUFC 262: Charles Oliveira přežil peklo a pak knokautoval Chandlera

UFC 262: Charles Oliveira přežil peklo a pak knokautoval Chandlera

Charles Oliveira se stal novým šampionem lehké váhy UFC. Brazilec přežil v prvním kole doslova peklo, ale ve druhém kole dokázal Michaela Chandlera knokautovat. Éra po Khabibovi tak může začít.

Zdroj: UFC

Oliveira už prvním low kickem poslal Chandlera na zem. Ten však rychle vstal a odpověděl údery na tělo Brazilce. Po chvíli Chandler přesně trefuje a Oliveira se raději pokusil o takedown. Američan kontruje gilotinou.

“Do Bronx” se ubránil a celkem pohodlně se dostal Chandlerovi na záda. Tvrdý úder loktem. Američanovi se však podařilo vstát a sám nadělil ležícímu Oliveirovi pár úderů z postoje.

Brazilec se však dostal na nohy a vstal. Chandler na něj neustále vyvíjel tlak. Podařilo se mu Oliveiru tvrdě zasáhnout. Brazilec je otřesený a zoufale se pokouší o poraz. Chandler dobře brání a zasahuje soupeře dalšími tvrdými údery. Vypadá to, že přijde konec. Brazilec v sobě však vykřesal ducha bojovníka a začal se aktivněji bránit. Oliveira ležel na zádech u pletiva a Chandler jej shora rozebíral. Masíroval jej, jak jen to šlo. Brazilský zápasník měl v této chvíli jediný cíl – přežít kolo. To se mu nakonec podařilo.

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Už v jedné z prvních výměn druhého kola Oliveira trefil Chandlera a ten skončil na zemi. Američan se rychle postavil, ale Oliveira ucítil šanci a rozběhl se za ním jako rozzuřený býk. Chandler se pokoušel utéct podél pletiva. Oliveira jej pronásledoval a levým hákem, jej poslal opět na zem. Tvrdé údery shora a sudí ukončil zápas.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espanol | Twitter Undefeatedethan


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ