DomůUFCPaddy Pimblett po svém vítězném debutu v oktagonu UFC - Přišel nový...

Paddy Pimblett po svém vítězném debutu v oktagonu UFC – Přišel nový král!

Paddy “The Baddy” Pimblett si rozhodně věří a po úspěšném debutu v oktagonu UFC už teď slibuje, že se stane velkou hvězdou organizace.

Zdroj: UFC

Před galavečerem UFC Vegas 36 se hodně mluvilo o Pimblettově debutu v oktagonu největší organizace MMA na světě. Výrazný bojovník z Liverpoolu vzbuzuje mezi fanoušky bojových sportů velký zájem a svým vzrušujícím debutem potvrdil, že dokáže fanouškům předvést skvělou show. Po turnaji na tiskové konferenci zhodnotil svůj výkon a hovořil také o blízké budoucnosti.

“Luigi Vendramini bylo čtvrté jméno, které jsem pro tento zápas dostal. S každým dalším jménem jsem souhlasil. Nikdy žádný zápas neodmítnu. Ať už je ve smlouvě jakékoli jméno – podepíšu ji. Je mi jedno, jestli jsou soupeři v rankingu nebo ne. Nezajímá mě odkud jsou a kde se zápas koná. Pokud se to odehraje v jejich městě nebo zemi, všichni se zblázní, až přijedu bojovat. To je to, co dělám.”

“Jak řekl Dana White – zmínil se o mně po turnaji. Ví, že to bude parádní show, až v Anglii uspořádají turnaj s mou účastí. Listopad nebo prosinec, pojďme do toho. Zboříme arénu.”

“Lidé si myslí, že jsem grappler, ale dnes večer jsem všechny umlčel. Mohu bojovat i ve stoje. Umím bojovat na zemi. Mám osobnost a nevypadám nejhůře. Přišel nový král.”

Pro šestadvacetiletého Angličana to bylo třetí vítězství v řadě. V posledních dvou zápasech na galavečerech Cage Warriors ukončil v prvních kolech Davida Martineze a Deckyho Daltona. Předtím Pimblett (17-3 MMA) pod hlavičkou britské organizace prohrál se Sorenem Bakem a Nadem Narimanim, zatímco Alexise Savvidise a Juliana Erosu porazil.

Zdroj: MMA Fighting | UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ