DomůUFC"Rampage" Jackson vysvětluje, proč je podle něj Jon Jones tím nejzákeřnějším bojovníkem...

“Rampage” Jackson vysvětluje, proč je podle něj Jon Jones tím nejzákeřnějším bojovníkem světa MMA

Rampage” Jackson je přesvědčený o tom, že Jon Jones je nejzákeřnějším bojovníkem ve světě MMA a vysvětluje proč.

Jackson a Jones se v roce 2011 utkali na turnaji UFC 135 o titul v polotěžké váze a “Bones” zvítězil ve čtvrtém kole. Jackson říká, že byl během utkání frustrován Jonesovými útoky na koleno, a poté, co sledoval jeho kariérní postup, se domnívá, že Jones je nejzákeřnějším bojovníkem v MMA.

“Jon Jones je skvělý bojovník, ale i kdyby stál v této místnosti, řekl bych to. Je to zároveň ten nejzákeřnější bojovník,” řekl Jackson o Jonesovi. “Když se vám v zápase s ním něco povede, píchne vás do oka. Pokud na něj vyvíjíte tlak nebo děláte něco co na něj platí, nebo získáte nějakou výhodu, prošlápne vám koleno.”

“Zaprvé si myslím, že to jeho prošlápnutí kolena, které vede přímo na čéšku, to by mělo být zakázáno,” pokračoval Jackson. “Mám z toho ještě teď rozhozené koleno, když mi ho tenkrát prošlápl. Těmito chvaty můžete ukončit soupeři kariéru. Vzpomeňte si na všechny ty lokty z otoček, které dělal na začátku. Kam dopadaly? Vzpomínáte si na to? Dopadaly na zátylek. Je to nelegální. Jon Jones je ten nejzákeřnější bojovník.”

Přestože “Rampage” Jackson tvrdí, že Jones je nejzákeřnější bojovník, je s ním prý v pohodě. Jen se mu nelíbí způsob, jakým dlouholetý šampion UFC polotěžké váhy bojuje.

Jon Jones se vrátí do oktagonu na turnaji UFC 285, kde se v hlavním zápase večera utká s Cirylem Ganem o uvolněný titul v těžké váze. Bude to jeho první zápas od turnaje UFC 247, který se konal v únoru 2020, kdy porazil Dominicka Reyese a naposledy obhájil titul šampiona polotěžké váhy.

“Rampage” Jackson naposledy bojoval v roce 2019 a utrpěl porážku TKO s Fedorem Emelianenkem.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ