To, co si o mě řekl, tě bude stát pás – Chimaev reaguje na Adesanyovi urážky

Konflikt mezi Israelem Adesanyou a Khamzatem Chimaevem začíná nabírat na obrátkách. Adesanya se poněkud nevybíravě vyjádřil o vzhledu Khamzata a jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Foto: Sports and World

Khamzat Chimaev vlétl do UFC jako vichřice. 26letý Švéd zatím v oktagonu organizace bojoval třikrát a všechny své soupeře, po dominantním výkonu, ukončil před časem. Za každý zápas navíc obdržel ocenění za výkon večera. Chimaev na fanoušky MMA dělá dojem nejen způsobem svého boje, ale také nenasytnou chutí, s jakou chce stále znovu a znovu bojovat. Je tak možné, že jej uvidíme bojovat už v říjnu.

Před pár dny “Borz” řekl, že má v plánu získat dva pásy – ve weltrové a střední váze. To se samozřejmě nelíbilo šampionovi střední váhy Israelu Adesanyovi. Nechal se slyšet, že vlastně ani neví, kdo Chimaev je a při té příležitosti jej nazval “zaječím pyskem”.

Tato slova se Chimaeva asi hodně dotkla, protože netrvalo dlouho a na svůj Twitter napsal jasný vzkaz.

“Adesanyo, ta slova o mě tě budou stát pás. Jestli zůstaneš šampionem. Hodně štěstí.”

“The Last Stylebender” se objeví v oktagonu UFC už o tomto víkendu. V hlavním zápase večera, turnaje UFC 253, zkříží rukavice s neporaženým Paulem Costou. V sázce nebude nic menšího než pás šampiona střední váhy UFC.

Zdroj: Twitter Khamzat Chimaev

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj MMA Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA