Paulo Costa kritizuje Adesanyu: Je to lidský odpad, chci odvetu

Paulo Costa nechce nic jiného než odvetu s Israelem Adesanyou. Costa se s Adesanyou utkal na víkendovém turnaji UFC 253, kde předvedl velice slabý výkon. Adesanya zvítězil, když Costu knokautoval už ve druhém kole.

Embed from Getty Images

Po zápase Adesanya pokořil svého rivala velice výmluvným gestem. To se samozřejmě Costovi nelíbilo a na svém Instagramu chování šampiona tvrdě kritizoval.

“Jsem tady, abych mluvil o tom, co udělal ten lidský odpad po našem zápase. Neviděl jsem to, když jsem byl v kleci, ale mohl jsem se na to podívat v opakovaných záběrech. S tímhle se stoprocentně neztotožňuji. Pro mě tahle záležitost ještě neskončila. Nikdo mě nezastaví. Nikdo mě nezastaví – jdu si pro tebe Adesanyo. Chci odvetu. Ty víš, že na tebe budu čekat.”

“Před zápasem se něco přihodilo. Ale nebudu se teď před mými lidmi a mými fanoušky vymlouvat. Budu stoprocentně připravený na odvetu a on zaplatí za to, co udělal. To jsou moje slova. Zapamatujte si je!”

“Dano White, udělejme odvetu. Neviděl jsem, co udělal v oktagonu, viděl jsem to až později v opakovaných záběrech. Je to otázka cti. Paulo Borrachinha bude agresivní jako vždy. Dano White, pojďme do toho. Budu stoprocentně připravený na odvetu, nebudou žádné výmluvy. A pak urvu tomu klaunovi hlavu.”

Adesanya pod videem v krátkosti reagoval:

“Zničím tě…znovu. Přestávám sledovat tvůj profil.”

Pro Paula Costu byla prohra s Adesanyou jeho první porážkou v profesionální MMA kariéře. Brazilec až do turnaje UFC 253 zvítězil ve všech svých zápasech a většinou před časem. Jen v jednom zápase zvítězil na body. Bylo to v souboji s Yoelem Romerem.

Jak je patrné, Costa naznačuje, že před zápasem s Adesanyou nebyl stoprocentně připravený. Ale neprozradil žádné podrobnosti. Je možné, že se potýkal s nějakým zraněním, které jej v zápase limitovalo a neumožnilo mu bojovat tak, jak jej známe.

Zdroj: MMA Fighting | Instagram Paulo Costa | Twitter Israel Adesanya

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj MMA Youtube kanál

KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA