DomůCZ/SK MMAChci ochutnat svět! Leo Brichta reaguje na Keitu a prozrazuje, jaké má...

Chci ochutnat svět! Leo Brichta reaguje na Keitu a prozrazuje, jaké má plány

Leo Brichta jednoznačně patřil k hlavním hvězdám organizace OKTAGON MMA. Stal se totiž oblíbeným především díky svému atraktivnímu stylu, který si vysloužil pojmenování „Brichta bomby. Po několika dobrých výkonech dokonce sahal po titulové šanci. Pak ale přišel zvrat.

Nově vzniklá organizace Real Fight Arena (RFA) oznámila Brichtu jako zvučnou posilu a stala se z toho obrovská kauza, která možná stále ještě nemá definitivní konec. Pouť v OKTAGONU tak pro Lea skončila. O prozatímní titul v lehké váze OKTAGONU si to pak rozdal Ronald Paradeiser s belgickým divochem Losene Keitou, který svým stylem hodně Brichtu připomíná.

„Jeho zápas s Ryšavým jsem viděl ze záznamu. Nevím, je to šikovný kickboxer. Vypadá dobře, obléká se dobře. Má styl. Spíš bych se s ním kamarádil, než zápasil. Nevím, nevnímám ho, protože je v OKTAGONU. Já se teď soustředím sám na sebe, ne na ostatní. Samozřejmě má za sebou dobrý zápas. Hezký a atraktivní. Byl rychlý, ale soustředím se sám na sebe,“ prozradil Brichta svůj pohled na Keitu v rozhovoru pro StartItUp.

Kapitolu s názvem OKTAGON MMA tak evidentně považuje za uzavřenou a soustředí se pouze na to, co ho čeká.

Jaké má Leo Brichta plány?

Již 12.3. se v hlavním zápase večera na akci RFA Warm Up představí v souboji s nepříjemným Dadaevem a zahájí tak novou kapitolu své kariéry. Celkově chce letos absolvovat zhruba pět zápasů, ale jaké jsou jeho dlouhodobé plány?

„Mám vyšší cíle. Chci trochu ochutnat i svět. Kdyby pak později přišla nějaká solidní nabídka ze světa, tak se jí samozřejmě chopím. Četl jsem, že Dadaev není soupeř pro mě a podobná h*vna, co lidé píší na internetu. Já jsem si vybral toho nejtěžšího soupeře, kterého mi nabídli. Takže asi tak. Jestli lidé chtějí, abych měl lepší soupeře, tak dobře, já se do toho UFC pokusím dostat. Chci se tam dostat, ale chtěl bych samozřejmě zkusit i KSW, RCC a podobné organizace. Lákal by mě i kickbox v malých rukavicích, protože jsem původem kickboxer. Tomu bych se nebránil. Samozřejmě ONE FC, tam asi nebude tak jednoduché se dostat, ale kdyby RFA přemýšlelo o tom, že bych si mohl dát zápas v malých rukavicích, tak proč ne?“

Zdroj: StartItUp


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ