DomůUFCŠéf UFC kritizuje chování Conora McGregora: Dělá to jen proto, aby na...

Šéf UFC kritizuje chování Conora McGregora: Dělá to jen proto, aby na sebe strhl pozornost

Vztahy šéfa UFC Dany Whita a největší hvězdy MMA Conora McGregora se v poslední době výrazně zhoršily. Existuje velké množství věcí, na které mají různé názory a místo toho, aby si je vysvětlili z očí do očí, raději si na toho druhého stěžují na sociálních sítích.

Embed from Getty Images

Irský zápasník věří, že organizace UFC mu po výhře nad Donaldem Cerronem nechtěla dát další zápas, White naproti tomu přísahá, že UFC McGregorovi soupeře nabídla, ten je ale neakceptoval.

V poslední době jejich neshody gradovaly, když nejprve McGregor zveřejnil na svém Twitteru soukromou korespondenci s Whitem, kterému se to samozřejmě velice nelíbilo a McGregora za to tvrdě kritizoval.

Potom McGregor přilil olej do ohně tím, že se prostřednictvím sociálních sítí domlouval s Dustinem Poirierem na souboji, který měl proběhnou mimo UFC, a to v prosinci tohoto roku. Výtěžek z tohoto duelu měl jít na charitativní účely. White, který jistojistě cítil velký finanční potenciál takového zápasu, následně přišel s tím, že oběma bojovníkům nabídl souboj pod křídly UFC. V reakci na tuto nabídku pak Conor McGregor publikoval plakát, promující zápas s Poirierem, samozřejmě bez účasti UFC.

Nyní se Dana White, v rozhovoru pro Sports Illustrated, vyjádřil k chování Conora McGregora:

“Bylo to divné. Divnější než cokoli co udělal v minulosti. Vypadá to, že to dělá systematicky. Má v tom nějaký plán. Vždycky něco podobného udělá, když máme uspořádat nějaký velký souboj. Teď proběhl galavečer, na kterém se bojovalo o dva tituly a především zápas Adesanya vs. Costa lákal ohromné množství fanoušků. A když děláme něco takového, Conor den předtím vyzývá na souboj nejrůznější soupeře, potom říká, že bude bojovat s tím a s tím. Připadá mi to, jako by chtěl ukrást slávu a pozornost jiným. Chce prostě strhnout pozornost jen na svou osobu. Dělá to tak vždycky, když pořádáme nějaký větší turnaj.”

V současné době není známo, jaká budoucnost čeká Conora McGregora v oktagonu největší organizace MMA na světě. Je možné, že zůstane v ústraní. Stejně tak je možné, že se objeví v nějakém super boxerském zápase, jako to už v minulosti udělal, když se utkal s Floydem Mayweatherem Jr. Od Conora, stejně jako od Dany Whita totiž můžeme čekat cokoli.

Zdroj: Sports Illustrated

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ