DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola: Výkon Stephana Pütze by na mě nestačil!

Karlos Vémola: Výkon Stephana Pütze by na mě nestačil!

Souboj dvou “Terminátorů”. Obrovská věc, která by mohla v budoucnu vyprodat například nějaký velký fotbalový stadion. Karlos Vémola na turnaji OKTAGON 33 vyzval Němce Stephana Pütze, který dokázal porazit Martina Zawadu.

Oba patří ve svých zemích mezi nejpopulárnější MMA bojovníky. Pütz už OKTAGONU dostal titulovou šanci. V souboji s Viktorem Peštou se však zranil a na titul nedosáhl. Nyní je titul opět k dispozici, protože Pešta odešel do americké PFL. Pütz si na něj jistě dělá zálusk. V cestě mu však stojí Karlos Vémola, který si na Stephana věří.

“Já si myslím, že kdyby měl Pütz zápasit se mnou, tak by na svojí rychlosti a dominanci musel zapracovat. Obrovský respekt před Zawadou a jeho kariérou, ale přeci jen je už na jejím konci. Už je to takový důchodce, který i ukončil kariéru. Ten zápas nebyl úplně svižný a na mě by to asi úplně v momentální formě nestačilo. Ale pozor, Pütz je ostřílený zápasník a když je připravený a ve formě, tak předvádí neskutečné výkony. Tohle si však nemyslím, že byl den, kdy by byl v nejlepší formě, v jaké jsem ho viděl, abych pravdu řekl. Ale to se uvidí.”

Zápas s ním je zatím v nedohlednu. To by asi bylo dlouhé plánování OKTAGONU. Souboj Terminátorů. Tohle, jestli někdy bude v Německu, tak to asi bude velká bomba, protože je tam velký oblíbenec. Davy šílely, když nastupoval. Já jsem si naopak užil další bučení, když jsem řekl, že v OKTAGONU je jen jeden Terminátor. Užil jsem si bučení v O2 Aréně a v Německu jsem ho schytal taky. Terminátorem v OKTAGONU jsem však já a tím to hasne,” řekl Vémola ve svém živém vysílání na Instagramu.

Zápas v nedohlednu?

Jejich vzájemný souboj by z pohledu žebříčku dával jednoznačný smysl, ale aktuálně není zápas ještě dostatečně vypromovaný a neměl by takový hype, jaký jistě může mít. Proto si na jejich vzájemný souboj ještě budeme muset chvíli počkat, ale bezpochyby se na něm začne postupně pracovat, jelikož zápas dvou “Terminátorů” by chtěl vidět každý.

Zdroj: Instagram Karlos Vémola

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ