DomůUFCUFC 246: Brian Kelleher poráží Ode Osbourna submisí v 1. kole

UFC 246: Brian Kelleher poráží Ode Osbourna submisí v 1. kole

Brian Kelleher svojí oblíbenou gilotinou donutil vzdát se Odeho Osbourna.

Embed from Getty Images

Ode Osbourne začal utkání velice aktivně a efektivním způsobem se snažil na Kellehera vyvíjet tlak. Pak však přišel takedown ze strany Kellehera. Sice při něm inkasoval pár úderů, ale dokázal na zemi soupeře ovládat. Osbourne byl sice v zápase na zemi aktivnější, ale nebylo mu to nic platné.

Kelleher zasadil protivníkovi několik úderů na hlavu a na tělo a nasadil mu gilotinu, ze které se Osbourne už nedostal. Nohou odklepal a utkání skončilo vítězstvím Briana Kellehera. Ten se tak pravděpodobně zachránil před propuštěním z UFC.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1218743643533651970?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1218743643533651970&ref_url=https%3A%2F%2Finthecage.pl%2Fufc-246-brian-kelleher-udusil-odiego-osbournea-zmuszajac-go-do-klepania-stopa-wideo%2F

Zdroj:  UFC.com | Twitter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ