DomůUFCUFC 246: Alexey Oleynik poráží Maurice Greena submisí ve 2. kole

UFC 246: Alexey Oleynik poráží Maurice Greena submisí ve 2. kole

Nebylo to snadné utkání, ale Alexey Oleynik donutil Maurice Greena ve druhém kole odklepat.

Embed from Getty Images

Green už prvním kopem utkání dokázal dostat Oleynika na zem, ale nechal ho vstát. Moc dobře věděl, že na zemi je Oleynik velice nebezpečný. To se potvrdilo v dalším průběhu prvního kola, kdy Oleynik několikrát dostal Greena na zem a snažil se o různé způsoby škrcení.

Ale nedokázal Greena v prvním kole ukončit a málem se mu to vymstilo. Velice se ve snaze o ukončení soupeře unavil a do druhého kola nastoupil v o poznání horší kondici. Green to viděl a snažil se Oleynikovi zasadit co nejvíce úderů. Tomu nezbývalo nic jiného, než snažit se o klinče nebo porazy.

Nakonec se po jednom takovém takedownu Oleynikovi podařilo nasadit Greenovi armbar a donutil svého soupeře odklepat.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1218750884529786880

Zdroj:  UFC.com | Twitter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ