DomůUFCHenry Cejudo: Jediný způsob, jak může Stipe Miocic porazit Jona Jonese, je...

Henry Cejudo: Jediný způsob, jak může Stipe Miocic porazit Jona Jonese, je wrestling. Ale i tak mu přeji hodně štěstí

Henry Cejudo vidí jen jednu cestu k vítězství Stipeho Miocice nad šampionem UFC v těžké váze Jonem Jonesem, ale i tak si není jistý, zda se mu to může podařit.

Bývalý šampion Stipe Miocic (20-4 MMA, 14-4 UFC) bude dalším soupeřem Jona Jonese (27-1 MMA, 21-1 UFC), který si na UFC 285 velice rychle poradil s Cirylem Ganem, kterého porazil už v 1. kole na submisi a vybojoval tak uvolněný pás šampiona těžké váhy.

Cejudo uznává, že Miocic, bývalý zápasník NCAA, je na zemi na zcela jiné úrovni než Gane, ale přesto si myslí, že to bude mít s Jonesem v grapplingu těžké.

“Bude s ním muset zápasit,” řekl Cejudo na svém kanálu na YouTube. “To je jediná možná cesta k úspěchu, kterou Stipe Miocic má, protože jeho ruce nejsou rychlejší než ruce Jonese. “Bones” má navíc větší rozsah paží a dokáže pracovat se vzdáleností mnohem lépe než kdokoli jiný. Stipe Miocic tak má v ruce prakticky jeden jediný scénář. A ten se jmenuje wrestling.”

“Jediný způsob, jak se vám v kleci může podařit eliminovat chlapa, jako je Jon Jones, je wrestling, a to vám i tak přeji hodně štěstí.”

Cejudo před posledním Jonesovým zápasem předvedl dokonalý úsudek, když řekl, že “Bones” ukončí “Bon Gamina” před časem. A stejný výsledek predikuje i tentokrát.

“Myslím, že ho ukončí,” řekl Cejudo. “Tentokrát ale nejspíše jiným způsobem. Jediné, co můžu říci s určitostí je to, že si nemyslím, že by Stipe byl schopen s Jonem vydržet více než tři kola.”

“Věřím, že Stipeho největším darem je jeho odolnost a výdrž. Ale proti někomu, jako je Jon Jones, musíte být dokonale připravený v každém směru a k tomu potřebujete ještě něco navíc. Sázím na Jona Jonese a zápas nebude trvat více než tři kola.”

Zdroj: YouTube Henry Cejudo


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ