DomůUFCHenry Cejudo: Jediný způsob, jak může Stipe Miocic porazit Jona Jonese, je...

Henry Cejudo: Jediný způsob, jak může Stipe Miocic porazit Jona Jonese, je wrestling. Ale i tak mu přeji hodně štěstí

Henry Cejudo vidí jen jednu cestu k vítězství Stipeho Miocice nad šampionem UFC v těžké váze Jonem Jonesem, ale i tak si není jistý, zda se mu to může podařit.

Bývalý šampion Stipe Miocic (20-4 MMA, 14-4 UFC) bude dalším soupeřem Jona Jonese (27-1 MMA, 21-1 UFC), který si na UFC 285 velice rychle poradil s Cirylem Ganem, kterého porazil už v 1. kole na submisi a vybojoval tak uvolněný pás šampiona těžké váhy.

Cejudo uznává, že Miocic, bývalý zápasník NCAA, je na zemi na zcela jiné úrovni než Gane, ale přesto si myslí, že to bude mít s Jonesem v grapplingu těžké.

“Bude s ním muset zápasit,” řekl Cejudo na svém kanálu na YouTube. “To je jediná možná cesta k úspěchu, kterou Stipe Miocic má, protože jeho ruce nejsou rychlejší než ruce Jonese. “Bones” má navíc větší rozsah paží a dokáže pracovat se vzdáleností mnohem lépe než kdokoli jiný. Stipe Miocic tak má v ruce prakticky jeden jediný scénář. A ten se jmenuje wrestling.”

“Jediný způsob, jak se vám v kleci může podařit eliminovat chlapa, jako je Jon Jones, je wrestling, a to vám i tak přeji hodně štěstí.”

Cejudo před posledním Jonesovým zápasem předvedl dokonalý úsudek, když řekl, že “Bones” ukončí “Bon Gamina” před časem. A stejný výsledek predikuje i tentokrát.

“Myslím, že ho ukončí,” řekl Cejudo. “Tentokrát ale nejspíše jiným způsobem. Jediné, co můžu říci s určitostí je to, že si nemyslím, že by Stipe byl schopen s Jonem vydržet více než tři kola.”

“Věřím, že Stipeho největším darem je jeho odolnost a výdrž. Ale proti někomu, jako je Jon Jones, musíte být dokonale připravený v každém směru a k tomu potřebujete ještě něco navíc. Sázím na Jona Jonese a zápas nebude trvat více než tři kola.”

Zdroj: YouTube Henry Cejudo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ