DomůUFCRaul Rosas Jr.: Příběh nejmladšího bojovníka v historii organizace UFC (VIDEO)

Raul Rosas Jr.: Příběh nejmladšího bojovníka v historii organizace UFC (VIDEO)

Nejmladší bojovník v historii největší světové organizace MMA se tento víkend vrátí do oktagonu. Při této příležitosti americká organizace zveřejnila video, které podrobně popisuje cestu Raula Rosase Jr. do UFC.

Mexičan se podruhé podívá do oktagonu největší světové organizace MMA už tuto sobotu 8. dubna. Raul Rosas Jr. se v bantamové váze utká s Christianem Rodriguezem a jejich souboj otevře hlavní kartu galavečera UFC 287 v Miami.

Osmnáctiletý mladík při svém debutu na UFC 282 v prosinci loňského roku porazil Jaye Perrina v prvním kole. Mexičan za svůj výkon obdržel prémii 50 000 dolarů. V době svého debutu měl Rosas Jr. dva měsíce po osmnáctých narozeninách. Stal se oficiálně nejmladším bojovníkem, který kdy bojoval v kleci UFC.

Při této příležitosti americký hegemon zveřejnil video, které promuje mladého Mexičana a popisuje jeho cestu k debutu v UFC.

Zdroj: YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ