Chandler o potenciální obhajobě titulu šampiona UFC: Myslím, že se utkám s Conorem McGregorem

Michael Chandler dostane šanci na souboj o pás šampiona lehké váhy, který byl uvolněn Khabibem Nurmagomedovem. Američan se o tento pás utká 15. května, na turnaji UFC 262. Jeho soupeřem bude Charles Oliveira.

Zdroj: UFC

Chandler věří, že po zisku mistrovského titulu se ve své první obhajobě utká s největší hvězdou MMA na světě Conorem McGregorem.

Americký zápasník v rozhovoru pro stanici ESPN řekl, že podle něj McGregor ve svém dalším zápase porazí Dustina Poiriera a tím pádem se stane prvním vyzyvatelem v lehké váze. Chandler předpokládá, že v titulové bitvě Oliveiru porazí a pak bude čelit McGregorovi.

“Jestli bych měl vsadit na ten zápas nějaké peníze, tak bych je vsadil na Conora McGregora. Myslím, že na sobě dostatečně zapracuje a třetí souboj proti Poirierovi vyhraje.”

Chandler (21-5) bojoval v Bellatoru od roku 2010. Dokázal tam třikrát získat pás šampiona lehké váhy. Během své kariéry porazil takové borce, jako jsou Eddie Alvarez nebo Patricky Freire. Na svém kontě má 16 ukončení před časem. Ve svém posledním souboji v oktagonu Bellatoru dokázal v srpnu loňského roku porazit bývalého šampiona UFC, Bensona Hendersona.

Při svém debutu v největší organizaci MMA na světě pak na turnaji UFC 257, který se uskutečnil na začátku letošního roku, knokautoval už v prvním kole Dana Hookera.

Zdroj: ESPN | MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA