DomůUFCMcGregor navrhuje organizaci UFC, aby vytvořila speciální pás pro jeho souboj s...

McGregor navrhuje organizaci UFC, aby vytvořila speciální pás pro jeho souboj s Dustinem Poirierem

Conora McGregora vždy zdobila kreativita. Jak v oktagonu, tak mimo něj. Nyní irský zápasník přišel s myšlenkou, aby se v jeho dalším souboji, ve kterém se utká s Dustinem Poirierem, bojovalo o speciální pás.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Každý kdo sleduje fotografie Conora McGregora na sociálních sítích ví, že Ir má opravdu skvělý vkus. Není proto překvapením, že sám organizaci UFC navrhl, z čeho by měl být výše zmíněný pás vyroben.

S největší pravděpodobností už v červenci budeme svědky završení trilogie mezi Conorem McGregorem (22-5) a Dustinem Poirierem (27-6). A “The Notorious” nyní navrhuje, aby se v tomto zápase bojovalo o pás, vyrobený speciálně pro tuto příležitost.

“Cítím, že nastal čas udělat to pro můj další zápas. Prosím UFC, aby vytvořilo “McGregorův pás”. Navrhuji růžové zlato a rubíny.”

“Nebo by to mohlo být žluté zlato a smaragdy. To může být hezké. Jsem otevřený návrhům spojeným s tímto projektem.”

Jak vyplývá z jiných postů, které McGregor umístil na své sociální sítě, Ir má na nejbližší roky velice ambiciózní plány. Viditelně jej případný zisk jeho vlastního pásu plně neuspokojí, jelikož dal jasně najevo, že v roce 2022 chce opět vlastnit dva pásy šampiona UFC.

Zdroj: Twitter Conor McGregor | Instagram Conor McGregor

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ