McGregor navrhuje organizaci UFC, aby vytvořila speciální pás pro jeho souboj s Dustinem Poirierem

Conora McGregora vždy zdobila kreativita. Jak v oktagonu, tak mimo něj. Nyní irský zápasník přišel s myšlenkou, aby se v jeho dalším souboji, ve kterém se utká s Dustinem Poirierem, bojovalo o speciální pás.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Každý kdo sleduje fotografie Conora McGregora na sociálních sítích ví, že Ir má opravdu skvělý vkus. Není proto překvapením, že sám organizaci UFC navrhl, z čeho by měl být výše zmíněný pás vyroben.

S největší pravděpodobností už v červenci budeme svědky završení trilogie mezi Conorem McGregorem (22-5) a Dustinem Poirierem (27-6). A “The Notorious” nyní navrhuje, aby se v tomto zápase bojovalo o pás, vyrobený speciálně pro tuto příležitost.

“Cítím, že nastal čas udělat to pro můj další zápas. Prosím UFC, aby vytvořilo “McGregorův pás”. Navrhuji růžové zlato a rubíny.”

“Nebo by to mohlo být žluté zlato a smaragdy. To může být hezké. Jsem otevřený návrhům spojeným s tímto projektem.”

Jak vyplývá z jiných postů, které McGregor umístil na své sociální sítě, Ir má na nejbližší roky velice ambiciózní plány. Viditelně jej případný zisk jeho vlastního pásu plně neuspokojí, jelikož dal jasně najevo, že v roce 2022 chce opět vlastnit dva pásy šampiona UFC.

Zdroj: Twitter Conor McGregor | Instagram Conor McGregor

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA