DomůOstatníTyson Fury o zápase svého bratra s Jakem Paulem: Jestli prohraje s...

Tyson Fury o zápase svého bratra s Jakem Paulem: Jestli prohraje s youtuberem, donutím ho, aby si změnil jméno

Tyson Fury se zcela jasně vyjádřil k potenciálnímu zápasu mezi svým bratrem Tommym Furym a youtuberem Jakem Paulem. Legendární boxer prohlásil, že kdyby jeho bratr v ringu s Paulem prohrál, přinutil by jej, změnit si jméno.

Zdroj: DAZN

Tyson Fury se ve svém dalším zápase potřetí utká s Deontayem Wilderem. Před zápasem, v rozhovoru pro Boxing Social, hovořil o potenciálním souboji mezi svým bratrem Tommym a Jakem Paulem. O tomto souboji se v poslední době hodně mluví. “Gypsy King” prohlásil, že jeho bratr má velké ambice v boxu a pokud by nedokázal youtubera porazit, měl by svou kariéru v ringu ukončit.

“Myslím, že k tomu zápasu musí dojít. Tommy a Jake se spolu dohodnou. Pokud Tommy nedokáže porazit Jakea Paula, ukončím jeho boxerskou kariéru sám. Pokud nedokáže porazit Paula, zapomeňme na box. Má ambice stát se mistrem světa, takže youtubery prostě porážet musí. Bude to skvělá podívaná. Tommy se jmenuje Fury. A jestli nedokáže porazit Paula, donutím ho, aby si změnil jméno.”

Není jasné, zda se Tommy Fury a Jake Paul dohodnou na finančních podmínkách. Paul nabídl Furymu za zápas 1 milion dolarů, ale ten nechce přistoupit na, podle něj, příliš nízkou částku. Tommy ujišťuje, že se, bez ohledu na výsledek jednání s Paulem, v prosinci objeví v boxerském ringu.

Mladší z bratrů Furyových je v boxu dosud neporažený a má na kontě 7 výher.

Zdroj: Boxing Social


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ