Tyson Fury o zápase svého bratra s Jakem Paulem: Jestli prohraje s youtuberem, donutím ho, aby si změnil jméno

Tyson Fury se zcela jasně vyjádřil k potenciálnímu zápasu mezi svým bratrem Tommym Furym a youtuberem Jakem Paulem. Legendární boxer prohlásil, že kdyby jeho bratr v ringu s Paulem prohrál, přinutil by jej, změnit si jméno.

Zdroj: DAZN

Tyson Fury se ve svém dalším zápase potřetí utká s Deontayem Wilderem. Před zápasem, v rozhovoru pro Boxing Social, hovořil o potenciálním souboji mezi svým bratrem Tommym a Jakem Paulem. O tomto souboji se v poslední době hodně mluví. „Gypsy King“ prohlásil, že jeho bratr má velké ambice v boxu a pokud by nedokázal youtubera porazit, měl by svou kariéru v ringu ukončit.

Kdo se stane šampionem OKTAGONU v bantamové váze – Macek nebo Magard? >>>
Stane se Martin Buday dalším Slovákem v UFC? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo bude vládnout polotěžké váze UFC? Blachowicz nebo Teixeira? >>>

„Myslím, že k tomu zápasu musí dojít. Tommy a Jake se spolu dohodnou. Pokud Tommy nedokáže porazit Jakea Paula, ukončím jeho boxerskou kariéru sám. Pokud nedokáže porazit Paula, zapomeňme na box. Má ambice stát se mistrem světa, takže youtubery prostě porážet musí. Bude to skvělá podívaná. Tommy se jmenuje Fury. A jestli nedokáže porazit Paula, donutím ho, aby si změnil jméno.“

Není jasné, zda se Tommy FuryJake Paul dohodnou na finančních podmínkách. Paul nabídl Furymu za zápas 1 milion dolarů, ale ten nechce přistoupit na, podle něj, příliš nízkou částku. Tommy ujišťuje, že se, bez ohledu na výsledek jednání s Paulem, v prosinci objeví v boxerském ringu.

Mladší z bratrů Furyových je v boxu dosud neporažený a má na kontě 7 výher.

Sleduj turnaj UFC Vegas 39: Dern vs. Rodriguez ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Obě prohrály pouze jedinkrát ve své kariéře. Připíše si druhou prohru v životě Mackenzie Dern nebo Marina Rodriguez? – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 9.10. na neděli 10.10.

Zdroj: Boxing Social

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní

PŘEČTI SI TAKÉ