DomůOstatníTyson Fury o zápase svého bratra s Jakem Paulem: Jestli prohraje s...

Tyson Fury o zápase svého bratra s Jakem Paulem: Jestli prohraje s youtuberem, donutím ho, aby si změnil jméno

Tyson Fury se zcela jasně vyjádřil k potenciálnímu zápasu mezi svým bratrem Tommym Furym a youtuberem Jakem Paulem. Legendární boxer prohlásil, že kdyby jeho bratr v ringu s Paulem prohrál, přinutil by jej, změnit si jméno.

Zdroj: DAZN

Tyson Fury se ve svém dalším zápase potřetí utká s Deontayem Wilderem. Před zápasem, v rozhovoru pro Boxing Social, hovořil o potenciálním souboji mezi svým bratrem Tommym a Jakem Paulem. O tomto souboji se v poslední době hodně mluví. “Gypsy King” prohlásil, že jeho bratr má velké ambice v boxu a pokud by nedokázal youtubera porazit, měl by svou kariéru v ringu ukončit.

“Myslím, že k tomu zápasu musí dojít. Tommy a Jake se spolu dohodnou. Pokud Tommy nedokáže porazit Jakea Paula, ukončím jeho boxerskou kariéru sám. Pokud nedokáže porazit Paula, zapomeňme na box. Má ambice stát se mistrem světa, takže youtubery prostě porážet musí. Bude to skvělá podívaná. Tommy se jmenuje Fury. A jestli nedokáže porazit Paula, donutím ho, aby si změnil jméno.”

Není jasné, zda se Tommy Fury a Jake Paul dohodnou na finančních podmínkách. Paul nabídl Furymu za zápas 1 milion dolarů, ale ten nechce přistoupit na, podle něj, příliš nízkou částku. Tommy ujišťuje, že se, bez ohledu na výsledek jednání s Paulem, v prosinci objeví v boxerském ringu.

Mladší z bratrů Furyových je v boxu dosud neporažený a má na kontě 7 výher.

Zdroj: Boxing Social

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ