DomůCZ/SK MMAViktora Peštu čeká v PFL přetěžký soupeř, který má na svém kontě...

Viktora Peštu čeká v PFL přetěžký soupeř, který má na svém kontě 15 zápasů v UFC

Viktor Pešta se ve své premiéře v americké organizaci Professional Fighters League (PFL) utká s nadmíru nebezpečným soupeřem, kterým je zkušený Omari Akhmedov.

Viktor Pešta se v září loňského roku stal šampionem polotěžké váhy organizace OKTAGON MMA, když porazil Stephana Pütze. Jenže pak se nedohodl s OKTAGONEM na prodloužení smlouvy a podepsal kontrakt v zámořské PFL. Svou roli jistě hrály i peníze. Vítěz turnaje PFL totiž získá 1 milion dolarů.

Viktor to ale ve svém novém působišti nebude mít vůbec jednoduché. Hned v prvním kole turnaje PFL v polotěžké váze se 20. dubna utká s Omari Akhmedovem ( 21-7-1). Bojovníkem, který má za sebou 15 zápasů v UFC s bilancí (9-5-1). “Wolverine” je komplexním zápasníkem. Dokáže být nebezpečný v postoji a vzhledem k tomu, že je Dagestánec, tak ani o kvalitě jeho wrestlingu není potřeba pochybovat.

Před Viktorem tedy stojí obrovská výzva.

Poté, kdy organizace PFL oznámila sestavení souboje Akhmedov vs. Pešta, přišel se svou do mlýna Stephan Pütz, který Peštovi poslal jízlivý vzkaz:

“Nemělo smysl utíkat z OKTAGONU. Omari Akhmedov bude tvoje karma za to, že jsi 2x odmítl odvetu a kecal srač*y a lži v médiích! RIP Viktore Pešto.”

Zdroj: Instagram PFL


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ