DomůCZ/SK MMAViktora Peštu čeká v PFL přetěžký soupeř, který má na svém kontě...

Viktora Peštu čeká v PFL přetěžký soupeř, který má na svém kontě 15 zápasů v UFC

Viktor Pešta se ve své premiéře v americké organizaci Professional Fighters League (PFL) utká s nadmíru nebezpečným soupeřem, kterým je zkušený Omari Akhmedov.

Viktor Pešta se v září loňského roku stal šampionem polotěžké váhy organizace OKTAGON MMA, když porazil Stephana Pütze. Jenže pak se nedohodl s OKTAGONEM na prodloužení smlouvy a podepsal kontrakt v zámořské PFL. Svou roli jistě hrály i peníze. Vítěz turnaje PFL totiž získá 1 milion dolarů.

Viktor to ale ve svém novém působišti nebude mít vůbec jednoduché. Hned v prvním kole turnaje PFL v polotěžké váze se 20. dubna utká s Omari Akhmedovem ( 21-7-1). Bojovníkem, který má za sebou 15 zápasů v UFC s bilancí (9-5-1). “Wolverine” je komplexním zápasníkem. Dokáže být nebezpečný v postoji a vzhledem k tomu, že je Dagestánec, tak ani o kvalitě jeho wrestlingu není potřeba pochybovat.

Před Viktorem tedy stojí obrovská výzva.

Poté, kdy organizace PFL oznámila sestavení souboje Akhmedov vs. Pešta, přišel se svou do mlýna Stephan Pütz, který Peštovi poslal jízlivý vzkaz:

“Nemělo smysl utíkat z OKTAGONU. Omari Akhmedov bude tvoje karma za to, že jsi 2x odmítl odvetu a kecal srač*y a lži v médiích! RIP Viktore Pešto.”

Zdroj: Instagram PFL

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ