DomůUFCCiryl Gane přiznává, že trénuje jen tehdy, když má ohlášený zápas: Pravdou...

Ciryl Gane přiznává, že trénuje jen tehdy, když má ohlášený zápas: Pravdou je, že jsem líný

Ciryl Gane otevřeně přiznává, že trénuje jen tehdy, když má ohlášený zápas. Na otázku novinářů, týkající se přípravy na zápasy v oktagonu UFC, Francouz otevřeně přiznal, že je líný.

Ciryl Gane ve svém dalším zápase v oktagonu UFC přivítá jednoho z nejlepších bojovníků v historii MMA Jona Jonese. “Bon Gamin” bude “Bonesovým” prvním soupeřem v královské divizi největší světové organizace MMA.

Duel mezi oběma muži se uskuteční letos v březnu na turnaji UFC 285. Před soubojem s Jonesem se Francouz rozpovídal o své přípravě na jednotlivá utkání.

“Miluji grappling, ale bohužel jsem líný, to je pravda. Trénuji, jen když mám naplánovaný zápas. Mám spoustu mediálních povinností, příležitostí mimo sport. Nemůžu odmítat spoustu nabídek, trávím také čas s rodinou, odpočívám.”

“Když se podívám na svou kariéru, mám si za zlé, že trénuji, jen když mám naplánovaný souboj. V září loňského roku jsem měl zápas s Tuivasou a od té doby jsem moc netrénoval. Do přípravy jsem se vrátil až teď, protože mám zápas s Jonesem.”

Je vidět, že Gane je tedy obrovský talent a je otázkou, jak dobrý by byl, kdyby trénoval neustále.

Ciryl Gane vs. Jon Jones – souboj postoj kontra wrestling

V podobě zápasu s Jonesem pro něj však přichází křest ohněm. Gane má excelentní postoj, ale také mezery v boji na zemi.

Na nedostatky Ciryla Ganeho v boji na zemi upozornil bývalý šampion těžké váhy Francis Ngannou, který si s Francouzem nedokázal poradit ve stoje a snažil se přesunout zápas na zem. Tam mu Gane nekladl žádný odpor a ani ho nijak neohrožoval.

A právě grappling by mohl být rozhodujícím faktorem v příštím zápase Ciryla proti Jonu Jonesovi. Američan je známý především díky svému velice kvalitnímu wrestlingu, ale také díky své všestrannosti a kreativitě v zápasech.

Otázkou však je, jak se mu podaří přizpůsobit královské váhové divizi a jak se tříletá pauza projeví na jeho formě.

Dvaatřicetiletý Ciryl Gane (11-1 MMA) se ve svém posledním zápase vrátil na vítěznou vlnu poté, co utrpěl porážku od Francise Ngannoua. Na historicky prvním galavečeru UFC, který se uskutečnil loni v září ve Francii, porazil ve velkém stylu Taie Tuivasu.

“Bon Gamin” ve své kariéře prohrál pouze jednou, a to právě s výše zmíněným Ngannouem. “Predátor” ho porazil na UFC 270 v lednu 2022 rozhodnutím rozhodčích.

Nyní dostane jedna z nejlepších těžkých vah další šanci získat pás šampiona královské divize UFC. Na svém kontě má vítězství nad takovými borci, jako jsou Derrick Lewis nebo Alexander Volkov.

Zdroj: La Sueur

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ