DomůUFCDustin Poirier a Nate Diaz by se mohli utkat v oktagonu UFC!...

Dustin Poirier a Nate Diaz by se mohli utkat v oktagonu UFC! A to už za necelých šest týdnů

Vypadá to, že UFC pracuje na velice dlouho očekávané konfrontaci mezi Dustinem Poirierem a Natem Diazem! Pokud jednání skončí úspěchem, oba bojovníci se proti sobě postaví tváří v tvář v oktagonu UFC už za necelých šest týdnů.

Zdroj: UFC

V posledních týdnech se znovu začalo mluvit o případném souboji těchto bojovníků. To vše díky jejich popichování na sociálních sítích, během kterého se domlouvali na zápase. Nyní se zdá, že celá záležitost nabrala na obrátkách a oba se možná brzy skutečně utkají.

Populární Poirier se nyní objevil v podcastu The Fight with Teddy Atlas, kde oznámil, že se chystá k dalšímu zápasu. Jednomu z moderátorů pořadu se pak podařilo z Dustina dostat další podrobnosti. Poirier nakonec potvrdil, že se má jednat o zápas s Natem Diazem.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Před pár dny mi volali. Nemohu o tom příliš mluvit. Jedná se o zápas, který by se měl uskutečnit za poměrně krátkou dobu. Uvidíme, co se stane. Smlouvy ještě nejsou podepsané, ale pokud vše klapne, nabídku přijmu. Vlastně bych si teď musel jít zaběhat – je skutečně málo času na trénink! Bude to velká událost… Nebudu se kousat do jazyka. Jde o Natea Diaze. Datum neprozradím, protože fanoušci jsou příliš dobří a určitě uhodnou, o jaký turnaj se jedná.”

Zástupce American Top Teamu pak navíc potvrdil domněnku moderátora, že se zápas uskuteční už příští měsíc.

“Ano, za méně než šest týdnů. Se soubojem jsem už souhlasil, teď čekáme, jak se k tomu postaví Diaz.”

Podle dostupných informací by se tedy zápas měl uskutečnit 12. února na turnaji UFC 271 a lze předpokládat, že by proběhl ve veltrové váze.

Připomeňme si, že se oba borci měli utkat už koncem roku 2018, ale Poirier tehdy kvůli zranění zápas zrušil.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Dustin Poirier (MMA 28-7) je již několik let na vrcholu lehké váhy. V polovině prosince se mu opět nepodařilo dosáhnout na mistrovský pás. V titulovém souboji tehdy podlehl Charlesi Oliveirovi, který tak ukončil Poirierovu sérii tří po sobě jdoucích vítězství. Během kariéry zaznamenal jednadvacet vítězství před časem. V současné době je v žebříčku lehké váhy UFC na druhém místě.

Nate Diaz (MMA 20-13) se po dlouhé pauze vrátil do akce na turnaji UFC 263, kde se v pětikolové bitvě utkal s Leonem Edwardsem. Zápas prohrál na body, i když byl v pátém kole velice blízko vítězství. V současné době má za sebou dvě prohry v řadě. Předtím se v listopadu 2019 utkal s Jorgem Masvidalem o pás BMF. Po třech kolech mu tehdy lékař nedovolil pokračovat v zápase, a to kvůli silně krvácející tržné ráně na hlavě.

Zdroj: Podcast The Fight with Teddy Atlas | BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ