DomůOstatníMike Tyson je v 53 letech v neuvěřitelné formě

Mike Tyson je v 53 letech v neuvěřitelné formě

53letá legenda světového boxu se připravuje na návrat do ringu a forma, kterou se prezentuje na trénincích je obdivuhodná. Mike Tyson je prostě stále “Bestie”.

Embed from Getty Images

Na sociálních sítích se objevilo video, které zachycuje Mika Tysona při tréninku. A je skutečně zážitkem, vidět 53letou boxerskou legendu, jak se stále dokáže dynamicky pohybovat a disponovat při tom navíc obrovskou silou.

Není divu, že na sobě “Železný Mike” tolik pracuje. Chce se totiž vrátit do ringu a uspořádat exhibiční boxerský zápas. Celý výtěžek z tohoto klání pak odevzdá na charitativní účely. Tyson tak chce podpořit lidi bez domova a osoby závislé na návykových látkách.

A jak sám Tyson říká, možná nezůstane jen u jednoho zápasu. A není divu, že si věří, na tréninku totiž vypadá opravdu fenomenálně. Ostatně posuďte sami:

https://www.instagram.com/p/CBv6LTDlSm1/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: Instagram Mike Tyson

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ