DomůCZ/SK MMAStephan Pütz po zápase s Peštou: Rozhodčí mě poškodil! Příště ho ukončím

Stephan Pütz po zápase s Peštou: Rozhodčí mě poškodil! Příště ho ukončím

Viktor Pešta se na turnaji OKTAGON 28 stal šampionem polotěžké váhy organizace. Jeho zápas s Pützem byl po třetím kole přerušen lékařem, kvůli zranění na nose německého bojovníka.

Zdroj: OKTAGON MMA

Původně se uvádělo, že kromě tržné rány došlo i k otevřené zlomenině. Pütz se však nechal slyšet, že nos zlomený neměl a tvrdí, že se mu přítomný lékař po zápase omluvil.

“Doktor mě poškodil. Neměl důvod zápas přerušit. V kleci mi řekl, že mám komplikovaně zlomený nos a že vidí kost. Říkal jsem mu, že není zlomený, ale neposlouchal mě. Teprve v šatně za mnou přišel a omluvil se mi za chybu. Že to jako zlomenina vypadalo. Jasně, že uvidíte kost při takovém zranění. když máte na nose jen kůži. Přitom tu ránu vyřešily tři stehy.”

Zápasy zastavené lékařem zanechávají určitou pachuť nejen u fanoušků, ale samozřejmě i u samotných zápasníků, kteří se tak často cítí poškozeni. Někdy mohou být tato zastavení zcela jasná a nezpochybnitelná, jindy mohou být sporná. Lékař se však musí rozhodnout v daném okamžiku a zdraví bojovníků je prvořadé.

Stephan Pütz pochopitelně požaduje odvetu. Podle vyjádření šampiona Pešty a pořadatelů je to také docela pravděpodobné. Možná se jí dočkáme už koncem roku.

“Doufám, že se dočkám odvety. Všichni viděli, že Pešta se v prvním kole unavil a o první přestávce vypil hodně vody, aby se musela umýt podlaha a on dostal čas se vydýchat. Příště ho rozhodně ukončím, tentokrát měl štěstí, že tomu unikl.”

Zdroj: OKTAGON MMA


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ