DomůCZ/SK MMAStephan Pütz po zápase s Peštou: Rozhodčí mě poškodil! Příště ho ukončím

Stephan Pütz po zápase s Peštou: Rozhodčí mě poškodil! Příště ho ukončím

Viktor Pešta se na turnaji OKTAGON 28 stal šampionem polotěžké váhy organizace. Jeho zápas s Pützem byl po třetím kole přerušen lékařem, kvůli zranění na nose německého bojovníka.

Zdroj: OKTAGON MMA

Původně se uvádělo, že kromě tržné rány došlo i k otevřené zlomenině. Pütz se však nechal slyšet, že nos zlomený neměl a tvrdí, že se mu přítomný lékař po zápase omluvil.

“Doktor mě poškodil. Neměl důvod zápas přerušit. V kleci mi řekl, že mám komplikovaně zlomený nos a že vidí kost. Říkal jsem mu, že není zlomený, ale neposlouchal mě. Teprve v šatně za mnou přišel a omluvil se mi za chybu. Že to jako zlomenina vypadalo. Jasně, že uvidíte kost při takovém zranění. když máte na nose jen kůži. Přitom tu ránu vyřešily tři stehy.”

Zápasy zastavené lékařem zanechávají určitou pachuť nejen u fanoušků, ale samozřejmě i u samotných zápasníků, kteří se tak často cítí poškozeni. Někdy mohou být tato zastavení zcela jasná a nezpochybnitelná, jindy mohou být sporná. Lékař se však musí rozhodnout v daném okamžiku a zdraví bojovníků je prvořadé.

Stephan Pütz pochopitelně požaduje odvetu. Podle vyjádření šampiona Pešty a pořadatelů je to také docela pravděpodobné. Možná se jí dočkáme už koncem roku.

“Doufám, že se dočkám odvety. Všichni viděli, že Pešta se v prvním kole unavil a o první přestávce vypil hodně vody, aby se musela umýt podlaha a on dostal čas se vydýchat. Příště ho rozhodně ukončím, tentokrát měl štěstí, že tomu unikl.”

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ