DomůKSWAndrzej Grzebyk podepisuje kontrakt s KSW

Andrzej Grzebyk podepisuje kontrakt s KSW

KSW, největší polská organizace MMA, na svých sociálních sítích oznámila, že řady jejích bojovníků rozšířil šampion organizace FEN, Andrzej Grzebyk.

Foto: KSW

Před několika dny se Andrzej Grzebyk (16-3) rozešel s organizací FEN a vyměnil svého bývalého zaměstnavatele za polskou jedničku, organizaci KSW.

Grzebykovou prioritou byla podle závodníka samého i jeho manažera Artura Gwozdze UFC, ale situace se změnila a Grzebyk podepsal kontrakt s KSW.

Andrzej Grzebyk se stal profesionálem v roce 2012. V organizace FEN (Fight Exclusive Night) se poprvé představil v roce 2015, kdy na body prohrál s Alessiem Di Chiricem. Od té doby je neporažen. Aktuálně tak drží skvělou šňůru 8 vítězných zápasů v řadě. Našim fanouškům MMA se Grzebyk přestavil v roce 2018 v Bratislavě na turnaji XFN 14, kde porazil Vasilye Novikova TKO v 1. kole.

Andrzej Grzebyk se stal šampionem organizace FEN ve weltrové i střední váze. Aktuálně se připravuje v Legion Team Tarnow.

Zatím není známo, kdo bude Grzebykovým soupeřem při jeho debutu v KSW. Očekává se však snaha vedení KSW o sestavení titulového zápasu Grzebyka s šampionem weltrové váhy organizace, Robertem Soldićem (17-3).

Zdroj: KSW | Twitter KSW


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ