Aleksandar Rakic odpovídá Cormierovi. Věří, že může Procházku knokautovat

Aleksandar Rakic věří svým dovednostem a je přesvědčený, že právě on je schopný zastavit Jiřího Procházku v oktagonu UFC. “Rocket”, který je aktuálně na třetím místě v žebříčku UFC polotěžké váhy, si brousil zuby na titulový zápas. Teď se ale zdá, že vše bude jinak.

Zdroj: UFC

Po vynikajícím výkonu, který předvedl Jiří Procházka v souboji s Reyesem, se totiž začíná velice hlasitě hovořit o tom, že právě Procházka je nyní vyzyvatelem číslo jedna v polotěžké váze.

Rakic se však své dosavadní pozice nechce jet tak vzdát a v posledních dnech je velice aktivní na sociálních sítích, kde se snaží upoutat na sebe pozornost. V jednom z postů na Twitteru dokonce napsal, že věří, že je schopen Procházku porazit.

Daniel Cormier totiž v rozhovoru s novinářem Arielem Helwanim řekl, že si myslí, že jediným, kdo je schopen Procházku zastavit, je možná Jan Blachowicz. Rakic s těmito slovy nesouhlasí a tvrdí, že on by “Denisu” také porazil.

“Hej Danieli. Znám někoho takového…”

Aleksandar Rakic ​​(14-2) má v UFC bilanci 6-1. Ve svém posledním zápase porazil Thiaga Santose jednomyslně na body. Bylo to jeho druhé vítězství nad bývalým titulovým vyzyvatelem v řadě, když před tímto soubojem porazil Anthonyho Smithe. Jedinou porážku si Rakic připsal v zápase s Volkanem Oezdemirem v prosinci 2019.

Všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete sledovat také ZDE.

Zdroj: Twitter Aleksandar Rakic

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA