DomůACAVytoužená výhra! Tomáš Deák vítězí na turnaji ACA 128

Vytoužená výhra! Tomáš Deák vítězí na turnaji ACA 128

Tomáš Deák, jeden z nejlepších československých bojovníků v bantamové váze, přerušil sérii dvou proher v řadě, když na turnaji ACA 128, který se konal v běloruském Minsku, porazil Emrana Israfilova.

Zdroj: OKTAGON MMA

Mladému bojovníkovi z Dagestánu připravil Tomáš Deák první prohru před limitem. Ve třetím kole ho dobře chyceným škrcením (RNC) donutil zápas odklepat.

Zástupce bratislavského klubu OFA po zápase neskrýval emoce. Své bezprostřední pocity po zápase označil za ty vůbec nejkrásnější na světě.

“Ani to nedokážu popsat, tu euforii, co to pro mě znamená, když se to po dvou prohrách v řadě zase otočí na vítěznou vlnu.”

“Děkuji vám všem za podporu a zprávy, které od vás dostávám. Moc si toho vážím. Děkuji také svým trenérům, kteří mě na tento zápas připravili.”

Zdroj: ACA MMA | YouTube ACA MMA | Instagram Tomáš Deák

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ