DomůCZ/SK MMAZakázané techniky? André Reinders se zlobí!

Zakázané techniky? André Reinders se zlobí!

Jeden z nejlepších českých trenérů, André Reinders, se rozhodl vyjádřit k situaci, která se stala na nedávném turnaji OKTAGON 29. Mělo jít o zakázané údery, lokty do zátylku, při zápasu Pavla Salčáka s Matavaem.

Zdroj: OKTAGON MMA

„Ve druhém kole Matavao poslal Salina do kolen. Ten okamžitě reagoval a chytl soupeře za jednu nohu, dotlačil soupeře ke kleci a přehmátl na obě nohy, aby mohl případně pokračoval ve strhu. V tu chvíli ale Matavao rozjel sérii loktů a úderů na zátylek Salina. Tři lokty ve směru 12-6 (zakázaná technika) na zátylek (zakázané místo) a závěrečný hammerfist na tu samou část hlavy. Jsou to asi nejhorší možné údery, které mohou bojovníka vážně zranit a můžou mít i trvalé následky,“ napsal naštvaný André na svůj instagramový profil. Dále také dodal, že mu nejde o výsledek zápasu, ale o to, že takový nekompetentní rozhodčí vážně ohrožuje zdraví bojovníků. Přiložil také video, které situaci zachycuje.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Doufejme tedy, že se takovéto situace nebudou dále opakovat, jelikož zdraví bojovníků je jednoznačně na prvním místě.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: Instagram André Reinders

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ