DomůUFCGeorges St. Pierre hodnotí šance Blachowicze a Adesanyi před jejich vzájemným soubojem

Georges St. Pierre hodnotí šance Blachowicze a Adesanyi před jejich vzájemným soubojem

Zápas večera turnaje UFC 259 mezi Janem Blachowiczem a Israelem Adesanyou budí ohromné emoce a přitahuje obrovský zájem fanoušků. Stranou dění nezůstávají ani bývalí nebo současní bojovníci MMA, kteří se většinou snaží zhodnotit šance jednotlivých zápasníků na výhru.

Zdroj: Ryan Mallard, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Tentokrát svůj pohled na tento souboj prezentoval bývalý šampion UFC, legendární Georges St. Pierre.

Ten v rozhovoru s médii řekl, že Adesanya ve svém posledním souboji proti Paulu Costovi předvedl téměř ideální výkon. Jestli se mu to povede zopakovat, porazí i Jana Blachowicze.

“Kdybych byl Adesanyou, tak bych určitě chtěl boj udržet v postoji. Je to skvělý kickboxer s obrovským množstvím zkušeností. Držel bych Jana v dostatečné vzdálenosti, tak akorát, aby byl na konci mých úderů. Snažil bych se o to, aby se z tohoto souboje stala čistě kickboxerská, strikerská bitva.”

“Naproti tomu, kdybych byl Janem Blachowiczem, snažil bych se o chaos. Myslím, že v něčem takovém se dobře orientuje. To je jeho parketa. Mám na mysli wrestling, pasování, klinče, držení u pletiva, takedowny. Je mohutnější a měl by z toho těžit.”

Když však GSP shrne všechna pro a proti obou bojovníků, přiklání se na stranu Israela Adesanyi.

“Myslím si, že vyhraje Adesanya. O Blachowiczovi toho však moc nevím. Snad jen to, že pokud se rozhodne pro wrestling – slyšel jsem, že je v něm dobrý – tak potom by to mohla být pro Israela hodně těžká noc.”

V podobném duchu se vyjadřují i další experti na bojová umění. Není tajemstvím, že velice silnou stránkou Adesanyi je jeho kickbox. Naproti tomu o jeho dovednostech na zemi se toho moc neví. Na druhou stranu, wrestling a zem by měly být doménou Blachowicze. Polský šampion bude navíc mít nesporně fyzickou převahu a bude také těžší.

Kdo dokáže lépe využít svých předností, o tom se přesvědčíme už zítra brzy ráno.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ