DomůEagle FCKhabib: Velké organizace musí být na pozoru, je zde Eagle FC!

Khabib: Velké organizace musí být na pozoru, je zde Eagle FC!

Neporažený zápasník, který má na kontě 29 vítězství a bývalý šampion lehké váhy. To všechno je legenda Khabib Nurmagomedov. Ten ukončil kariéru na podzim 2020 a i když Dana White tvrdil, že donutí Khabiba k návratu, nepovedlo se. „Orel“ tak opravdu odešel do sportovního důchodu.

Po ukončení kariéry se Khabib věnuje trénování a navíc se stal promotérem organizace Eagle FC, která se snaží oslovit co nejlepší zápasníky. Pod svými křídly má už jména jako Tyrone Spong, Sergei Kharitonov, Rashad Evans či Kevin Lee a rozhodně s podepisováním velkých jmen ještě neskončila. Eagle FC se chce navíc zaměřit právě na nespokojené zápasníky, jejichž problémy Khabib poznal během své kariéry.

„Velké organizace jako UFC nebo BELLATOR musí být opatrné, protože je zde Eagle FC,“ prohlásil Khabib na tiskové konferenci k turnaji Eagle FC 44, který se konal dnes v noci v FLXcast Aréně v Miami.

„Máme dva cíle. Samozřejmě se snažíme podepsat dobré zápasníky, kteří už dlouho předvádějí skvělé výkony, ale zároveň pracujeme i s mladou generací. Chci jen říct, buďte opatrní. Pokud se velké organizace nebudou chovat ke svým bojovníkům dobře, Eagle FC je zde!“ vyjádřil se Nurmagomedov.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ