UFC Fight Island: Jun Yong Park stanovil nový rekord UFC! Svému soupeři na zemi zasadil neuvěřitelných 258 úderů

Tragickou ukázkou svých schopností se během turnaje UFC Fight Night: Ortega vs. “Korean Zombie” prezentoval John Phillips, který nedokázal najít odpověď prakticky na žádnou akci svého soupeře Jun Yong Parka.

Embed from Getty Images

Park se od samého začátku utkání snažil přenést zápas na zem, kde svého soupeře zasypával neuvěřitelnou sprškou různých úderů. Tuto taktiku pak praktikoval po celý zápas. Po jeho konci si diváci u televizních obrazovek mohli prohlédnou grafiku se statistikami souboje, které jen potvrdily totální dominanci Parka v zápase:

  • 258 úderů
  • 258 úderů na zemi
  • 13 minut a 11 vteřin kontroly na zemi

Park tedy nepotřeboval ani jeden úder v postoji, aby v tomto souboji zvítězil.

“The Iron Turtle” vyhrál druhý zápas v řadě. V předchozím souboji porazil Marca -Andre Barriaulta. Při svém debutu v oktagonu UFC nestačil na Anthonyho Hernandeze, se kterým prohrál na submisi.

“The Welsh Wrecking Machine” prohrál v pátém ze svých posledních šesti zápasů. V UFC tak má velice špatnou bilanci 1-5 a je velice pravděpodobné, že s ním organizace neprodlouží kontrakt.

Park stanovil nový rekord organizace UFC, co se týká počtu úderů na zemi v zápasech, které byly vypsány na tři kola. Navíc je to třetí zápas v počtu úderů na zemi celkově (tedy včetně pětikolových soubojů). Více úderů na zemi jsme mohli vidět už jen v zápasech Sonnen vs. Silva a Miocic vs. Hunt.

Zdroj: UFC | MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA