DomůUFCSvět se směje! Conor McGregor se baseballistou určitě nestane

Svět se směje! Conor McGregor se baseballistou určitě nestane

Jedno je jisté, Conor McGregor se rozhodně hráčem baseballu nestane. Je skvělým bojovníkem MMA, ale do jiných sportů by se asi už neměl pouštět.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Bývalý dvojnásobný šampion UFC Conor McGregor už má s největšími americkými sporty neslavné zkušenosti.

O následujících hodech, které předvedl v roce 2018 na stadionu Cowboys v Dallasu, před zraky milionů diváků u televizních obrazovek, odborníci na americký fotbal dodnes vtipkují, zatímco ti zlomyslnější jízlivě dodávají, že Ir umí mnohem lépe házet vozíkem na autobus (McGregor před lety zaútočil na autobus převážející bojovníky UFC nákupním vozíkem).

V úterý večer si McGregor na chicagském Wrigley Field vyzkoušel další sport, který je ve Spojených státech zbožňován – baseball. Ujal se role nadhazovače.

A záběry jeho nadhozu obletěly svět! Štěstí, že míček nikoho nezranil.

Na omluvu irského bojovníka je třeba dodat, že je to jen pár týdnů, kdy opět začal chodit po zlomenině pravé nohy, kterou utrpěl v zápase s Dustinem Poirierem.

Zdroj: Twitter Rob Friedman | Twitter Sportsbet | Twitter The Fight Library

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ