DomůUFCDeiveson Figueiredo chce za čtvrtý zápas s Brandonem Morenem jeden milion dolarů

Deiveson Figueiredo chce za čtvrtý zápas s Brandonem Morenem jeden milion dolarů

Podle údajů Kalifornské státní atletické komise si Deiveson Figueiredo za svůj poslední zápas proti Brandonu Morenovi vydělal 150 tisíc dolarů. Jeho soupeř si z jejich třetího vzájemného souboje, který proběhl na turnaji UFC 270, odnesl 200 tisíc dolarů. Jedná se přitom pouze o základní platy.

Jednou z prvních věcí, kterou Deiveson Figueiredo udělal poté, co na turnaji UFC 270 získal zpět titul UFC v muší váze, bylo, že požádal o čtvrtý zápas s Morenem. A nyní šampion určil cenu za tento zápas.

“Jsem připraven na čtvrtý zápas proti Brandonovi v Mexiku,” řekl Figueiredo, prostřednictvím tlumočníka, během rozhovoru s komentátorem UFC Joem Roganem, který se uskutečnil bezprostředně po zápase.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Deus da Guerra” se nyní objevil v pořadu The MMA Hour spolu se svým manažerem Wallidem Ismailem, který mu sloužil jako tlumočník. A Arielu Helwanimu řekl: “Pokud chce UFC udělat něco historického, ať zaplatí historické peníze za muší váhu. Jeden milion dolarů je krásný. Milion dolarů se mi líbí.”

Pokud by UFC zaplatila tyto peníze, navrhovaná dolarová částka by nebyla jediným důvodem pro zápis do historie. Dalším historickým zápisem by bylo to, že by se pod hlavičkou organizace poprvé utkali dva zápasníci čtyřikrát. Nemluvě o tom, že by se počtvrté za sebou utkali o stejný titul UFC.

Deiveson Figueiredo získal v roce 2020 uvolněný titul UFC v muší váze, když porazil na submisi Josepha Benavideze. V listopadu 2020 pak pás šampiona poprvé obhajoval a Alexe Pereze porazil na submisi už v prvním kole. V prosinci téhož roku pak remizoval s Morenem.

Odveta mezi Figueiredem a Morenem se uskutečnila v červnu 2021. Moreno porazil Figueireda ve třetím kole na submisi a získal pás šampiona muší váhy. A nakonec v trilogii zvítězil Figueiredo, když porazil Morena na body a vzal si od něj pás zpět.

Zdroj: Podcast The MMA Hour


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ